Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

Majkemi

 

 

Telefon je nov, nekoriscen. Pre dva dana stigao iz kine. Telefon dolazi u originalnoj kutiji sa silikonskom futrolom, folijom za ekran i originalnim punjacem. Telefon poseduje 32gb internu memoriju, 3gb ram, bateriju od 4100mah, dual sim, a ako ne zelis dve kartice mozes da ubacis memorijsku do pola terabajta. Octa core procesor 1.5 snapdragon

Link to comment

da da, to je to 

al` 350e!!! Pretera ga.. vise nego duplo!

Sad cu ja da prodam ovaj moj za 300e, pa da porucim jos 2, jedan zadrzim a drugi opet prodam za 300 :D

edit: nikada od mene nece biti dobar prevarant... zanemarite prvi deo posta.. dakle, 300e! :D

Edited by Have_Fun
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Narucio sam, izmedju mnogo ostalih stvari, i neku majicu za trening koja kosta 3 evra. Pise tamo u opisu nesto "The new professional bodybuilding exercise cotton loose vest vest - hurdle" i kontam super, ne moze da skodi za te pare...

 

 

Stigla pre par nedelja, nosio je do sad 5-6 puta u teretanu, lepo mi lezi, tek prilazi mi veceras jedan nizi tip, mojih godina ili godinu-dve gore dole, i pita me opusteno da li sam bio na tom festivalu. Ja pitam kom festivalu, on gleda u majicu i kaze Barselona. Kazem nisam, pitam ga sto pita, tek baja kaze pa to ti je veliki muzicki gej festival  :mellow:  Ulazim na gugl, ono stvarno jeste  :rolf:

 

http://malecelebnews.com/wp-content/images/2013/05/Kirill-Dowidoff-in-ES-Collection-for-Circuit-Barcelona-Festival-2013-02.jpg

http://www.weloveguys.net/wp-content/gallery/kirill-dowidoff-es-collection-circuit-barcelona/Kirill-Dowidoff-Es-Collection-Circuit-Barcelona-05.jpg

 

Jebeni Kinezi, neverovatno...

Link to comment

zli nacinio prvi korak ka prepoznavanju pravog sebe, al posto je jos uvek u fazi negiranja, krivi kineze za to ;)

 

ontopic:

ja sam ispizdeo.

vec 2gi put mi vracaju paket u kinu jer navodno ne moze da bude isporucen, iako sam ranije na tu (u slovo istu) adresu bez problema dobijao pakete

ako mi sad stigne neka lampa za kindl od evra , a telefon mi vec 2x ne stize idem da strajkujem gladju ispred kineske ambasade

(btw. ne pravi srpska posta sranja, vec jedna od gastajbajterskih. tako da, nisu nasi losi uopste :) )

Edited by Zverilla
Link to comment

Kako naterati Aliexpress da prestane da mi salje gluposti mejlom? Svaki put uradim "unsubscribe", ali onda za koji dan stize nesto. Mislim, uspeo sam da smanjim na jedan mejl u 2-3 dana umesto 10 mejlova dnevno, ali ipak smara.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...