Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

fala puno, momci, idem u potragu. brežuljak i nije toliko bitan, ionako moram da stavljam one uloške za bangave ravnotabanaše, samo da su bar 50 odsto udobne za ličku nožurdu.

 

probala sam te jedne mrežaste i stvarno je tragedija. neviđeno su udobne, ali i po cenu da nikad više ne obujem ništa na noge, ne bih mogla u onakvoj patici napolje.

 

a inače imam neki love-hate odnos sa najkijem, kad je krenulo air max age i sve te patike sa štiklama, prekinula sam da ih gledam, i onda, pre desetak godina, odemo na koncert spiritualized u skoplju, nedavno sam ipak prelomila da je to no1 koncert u životu, i pored svih i svega. i, naravno da sam se opet bila zaljubila u džejsona pirsa, koji je tad bio u najisusovskijoj fazi, a on nosio zlatne najke na svirci. i sledećih pet godina gde god da budem, tražim zlatne najke i najzad, pošto sam već izgubila nadu, nađem u parizu u nekoj poluturističkoj prodavnici skoro pa iste kao one koje je on imao. onaj tenis model, znači neudobne do bola, pritom, naravno, broj veće nego što mi treba, ali su bile jedine, no ih ipak nosim pa posle tri dana ne mogu da hodam. sve za ljubav.

Link to comment

nisi trebao ovo linkovati :cry:

mislim da bih najpre uzeo Jordan 11 koji mi je bio gadan kada se pojavio a sada mi je fetiš.

dobar sajt, pogledaću mu malo izlog. na sreću, kolko vidim, nemaju carnivore huarache

Link to comment

ja zagledam vec neko vrijeme VII...nekad mi bilo odvratne ili mozda samo nedpostupne sa 300 i nesto maraka...sada bih mozda uzeo...da imam, ne da nosim...za bakset...jednom u 5 godina :cry: ...trojka je valjda najprodavanija, ali mi nikada nisu bili jasni oni leopard i sl. inlays

Link to comment

ja zagledam vec neko vrijeme VII...nekad mi bilo odvratne ili mozda samo nedpostupne sa 300 i nesto maraka...sada bih mozda uzeo...da imam, ne da nosim...za bakset...jednom u 5 godina :cry: ...trojka je valjda najprodavanija, ali mi nikada nisu bili jasni oni leopard i sl. inlays

 

Jordan XI se najbolje prodaje, ne trojka.

Link to comment

Ne znam ja kako oni sad prate koji je model najprodavaniji kad štancuju samo poneke specijale sezonski. Al da, 3 i 11 su oduvek bile najtraženije.

Jebse B_B, sad sam se primio na XI <_<

 

Žena pazarila danas ove lepotice:

 

d5754c64c16b36ea3798a70f071b9dc6.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...