Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

@mau

 

ustvari si ti otprilike pogodila kvalitet koji trazim i ovo bi mozda i bilo ok za average caleta od 60-ak godina, samo je moj ipak malo komplikovaniji, kao sto napisah. ( :torbica:)

Opiši nam kakve cipele voli, nosi li kravatu nekad, nosili bradu ili brkove. Ne možemo ovako bez profajlinga da odaberemo torbu. Ne samo tvom starom, nego bilo kome, zapravo. Zamisli da dođeš i da tražiš za neku lejdi tašnu na poklon čak i uz opis fancy city bag. Znaš koliki je tu prostor da se omaši, a potroše se velike pare. 

 

Moram da priznam, jedan moj teča je pravi gorštak, od Pipera, ima 70 godina, ali mislim da bi mu super išla ovakva torba od braon meke kože. Doduše, on je arhitekta, pa ne mora da ima tu nametnutu ozbiljnost.

Link to comment

Opiši nam kakve cipele voli, nosi li kravatu nekad, nosili bradu ili brkove. Ne možemo ovako bez profajlinga da odaberemo torbu. Ne samo tvom starom, nego bilo kome, zapravo. Zamisli da dođeš i da tražiš za neku lejdi tašnu na poklon čak i uz opis fancy city bag. Znaš koliki je tu prostor da se omaši, a potroše se velike pare. 

 

Moram da priznam, jedan moj teča je pravi gorštak, od Pipera, ima 70 godina, ali mislim da bi mu super išla ovakva torba od braon meke kože. Doduše, on je arhitekta, pa ne mora da ima tu nametnutu ozbiljnost.

 

 

nisam siguran koliko bi takvi detalji pomogli. kao sto sam vec rekao moj cale je preslikan dragan torbica (cak i fizicki), covek nosi cipele na trenerku. 

 

tako da u obzir dolazi jedino klasicna crna aktn tasna, nema tu puno razmisljanja, sve ostalo znacajno povecava sansu za promasaj.

 

hvala svima na predlozima, obici cu ove radnje sto ste predlozili, pa cu valjda naci nesto. imam vremena, kupovina nije hitna. po ovim maxinim slikama mi se cini da bi u manualu mogao naci nesto sto bi kvalitetom odgovaralo (nadam se da imaju neki klasican crni model).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...