Jump to content
IGNORED

Satovi


banecare1

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Kazaljke, cifer, detalji, položaj datumara... Nekako sve nekvalitetno i previše ofucano/"jeftino.

 

ok, hvala puno

 

A i datum je pogrešan.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

:Jova:

Link to comment

nema nista zanimljivo na forumu, pa naidjoh i ovde. elem, nisam dosao da se hvalim skupim satovima, dosao sam da pohvalim najdrazi sat koji imam (u stvari je cini mi se i najjeftiniji). imam ga nekih 9-10 godina i to ne tako sto ga nosim ponekad, nego je to sat koji mi stoji na komodi pored kreveta, sat za udariti o metalni/mermerni sto, sat za voziti motor, sat za plazu, sat za bazen, sat za bilo koju priliku koja ne zahteva da nosim neki drugi (tipa na sastanke, sljaku i uz odela ga ne nosim ali prakticno u skoro svim drugim prilikama da). 

 

secam se kad sam ga kupio da su mi rekli da ima life-time warranty (kapirao sam da se zajebavaju, ali stvarno ispade tako). puni se i na prirodno i na vestacko svetlo, dizajn mu je takav da mu u stvari dobro stoje sitne ogrebotine i vremenom i nosenjem postaje sve "lepsi". 

 

 

tako da, ako neko trazi bang for the buck, citizen eco drive wr200 (ili nighthawk) ima da ga nosi i nosi. i nosi. 

 

 

CITIZEN_OROLOGI_OROLOGIO_CITIZEN_FULL_ME

Link to comment

Lep, ja imam jedan EcoDrive mnogo manji jeftiniji (neki ortaci koji nose one velike "nabudžene" me zezaju da nosim ženski sat) ali sat nikad nije izdao, 20 godina šljaka samo tako. To sa Ekodrive je dobra fora, jednom sam se zainatio i proverio ovo za veštačku svetlost i šljaka...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...