Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Jbt, to će trenutnom rosteru FK CZ biti 14. utakmica u Evropi koju igraju u standardnom, prilično poznatom sastavu, da ne kažem istom, uz naravno izmjene zbog povreda i forme. To je svakako za ovaj fudbalski klub misaona imenica u posljednjih 20 i kusur godina, pritom mislim i na više sezona jednu za drugom. Vidi se taj rast ekipe. 

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Najveca neverica su Vujadin i Le Talek, drugog smo proglasili za stealth-a i bespotrebnog alibi fudbalera, kad smo culi da prvi dolazi hteli smo kolektivno da se obesimo. 

Link to comment

Ето.

Иначе, ми смо јуче надиграли екиpу која се врти око лиге лажних шамиона већ пар година, што је била мислена именица за овај клуб већ коро четрт века. Оно што је битно је да како утакмице у нашој групи одмичу ми дижемо форму. Не разумем шта значи биће фрке? Неизвестан меч, тешка утакмица? То свакако, али неће да буде панике, и некакве стихије. За неког ко је летос почео авантуру са Малте, ово је одличан развој догађаја.

 

Јасно да мислим на неизвесну утакмицу. Додуше, нисам баш приметио да Звезда диже форму, то је мање-више исто оно што већ играте месецима. С друге стране, Бате, а посебно Келн нису ни приближно оно што су биле претходних сезона, тј. сезоне. Играли сте са другим тимом Арсенала обе утакмице, који је био прилично неубедљив у скоро свим утакмицама у групи. То не умањује успех Звезде, али позива на 1 реалност око последње утакмице. Тешко дајете голове, али их тешко и примате. Претпостављам да ће Милојевић захтевати од играча да се набријано уђе у утакмицу и што пре постигне водећи гол, да би се онда Немци још који пут ухватили на спавању из контре. Како год, заслужили сте пролеће, али то треба да се докаже и на терену.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Najveca neverica su Vujadin i Le Talek, drugog smo proglasili za stealth-a i bespotrebnog alibi fudbalera, kad smo culi da prvi dolazi hteli smo kolektivno da se obesimo. 

 

+100

 

А након пет кола смо друга најјача одбрана Лиге Европе, први Салцбург.

Link to comment

Ову утакмицу смо одиграли боље него против истог тима у Београду. Утакмице против Арсенала су биле боље него утакмице против Келна, тако да је то разлог за моју тврдњу.  Иначе симпатично ми је (донекле) како провлачиш ту тезу од другом тиму Арсенала. Шта смо ми требали да урадимо, да уценимо Венгера фамилијом да доведе другачији тим? Да не би ви тај Арсеналов тим сурово издоминирали? И оно треба да докажемо на терену? Па где друго да га докажемо?  Ја нисам приметио код нас, икакву еуфорију, чак има озбиљног цинизма спрам тима и клуба уопште, мада већина напросто ужива у ономе што одавно нисмо видели на терену, српски тим који игра организовано трчи, и не скрива се из громопуцатељних фраза. Као што сам већ можда десетину пута написао за тим који је стартовао неизвесним дуелима са представником Малте ово је успех. 

Link to comment

Ову утакмицу смо одиграли боље него против истог тима у Београду. Утакмице против Арсенала су биле боље него утакмице против Келна, тако да је то разлог за моју тврдњу.  Иначе симпатично ми је (донекле) како провлачиш ту тезу од другом тиму Арсенала. Шта смо ми требали да урадимо, да уценимо Венгера фамилијом да доведе другачији тим? Да не би ви тај Арсеналов тим сурово издоминирали? И оно треба да докажемо на терену? Па где друго да га докажемо?  Ја нисам приметио код нас, икакву еуфорију, чак има озбиљног цинизма спрам тима и клуба уопште, мада већина напросто ужива у ономе што одавно нисмо видели на терену, српски тим који игра организовано трчи, и не скрива се из громопуцатељних фраза. Као што сам већ можда десетину пута написао за тим који је стартовао неизвесним дуелима са представником Малте ово је успех. 

 

Ako pogledaš igre Belorusa u poslednje vreme videces da su jako pali, survali su se i u prvenstvu. Takodje, tekme sa Arsenalom nisu za poredjenje sa onom u Kelnu, jer je protivnik bio nekompletan i ne bas motivisan. Mislim da bi trebalo da se uvek sagleda i forma rivala kada se gleda igra svog tima, jer i od njih zavisi. Sve ovo je u principu nebitno hza ono sto sam vec rekao - vi zasluzujete da igrate na prolece u Evropi, jer Zvezda po kvaliutetu jeste druga ekipa u ovoj grupi. Da ne bude kako sam navijacki pristrasan - vec sam kod nas napisao da smo juce izbacili bolju ekipu, koja nije umela da postigne vise od dva gola uz makar jos deset super sansi u dvomecu. Uvek ima i do svog tima, ali i do tudjeg, jel...

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Ako pogledaš igre Belorusa u poslednje vreme videces da su jako pali, survali su se i u prvenstvu.

 

Ovde otprilike treba prestati sa citanjem posto su se Belorusi survali sa treceg mesta gde su bili pre dva meseca na prvo.

Link to comment

Ovde otprilike treba prestati sa citanjem posto su se Belorusi survali sa treceg mesta gde su bili pre dva meseca na prvo.

 

hehe, pazi stvarno, samo se bas zanimljive stvari desavaju u 28 i 29 kolu pa ekipa koja ima -5 i zaostalu utakmicu volsebno izbija na prvo mesto :D

Link to comment

И јесу ли сад у паду форме или нису?

 

Naravno,pogledaj poslednje utakmice u LE. Prvenstvo u zemlji direktora kombinata gde je Bate=drzavni projekat prvak toliko godina i ima citave sezone zaostatak plus krene dodatno da posrce pred kraj, da bi se na kraju nasao na 1 mestu stvarno nije vredno pomena.

Link to comment

Naravno,pogledaj poslednje utakmice u LE. Prvenstvo u zemlji direktora kombinata gde je Bate=drzavni projekat prvak toliko godina i ima citave sezone zaostatak plus krene dodatno da posrce pred kraj, da bi se na kraju nasao na 1 mestu stvarno nije vredno pomena.

Значи ту не вреди да они играју онолико колико им противник дозволи? И занима ме да ли си гледао те утакмице у Белорусији за које тврдиш да су намештене?

Edited by porucnik vasic
Link to comment

Значи ту не вреди да они играју онолико колико им противник дозволи? И занима ме да ли си гледао те утакмице у Белорусији за које тврдиш да су намештене?

 

Pa vredi, kao i u onim prvim utakmicama u LE. Sto se tice gledanja, stvarno nema potrebe. Pogledaj ako te zanima kretanje rezultata u poslednjih desetak kola pa ces da vidis da ni Dzarovski bolje ne bi rezirao.

 

Mislim, bas volite da cepate dlaku ti i Alex88. A i ja sa vama, mada necu vise. Sve je receno. :fantom:

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Meni se cini da smo bolje odigrali zadnje 2 nego prve 3 utakmice. Jebiga, da li je bate bolji ili gori nego na početku, ne znam, ali su dovoljno dobri da i dalje budu u igri za prolaz. Nije bitno, uostalom, dovoljno su dobri da budu bolji od bilo koje inkarnacije zvezde unazad deceniju. Možda sam naivan, ali meni to razlog za optimizam

Link to comment

Komšije vrlo je prosto, pokažite karakter i sve odlike organizacije koju predvodi odlični miloje i to je to, nema zime.

 

Svakako jedva čekam obe utakmice, nikad zanimljivije nije bilo četvrtkom. :)

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...