Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

teško da mi u ovom trenutku možemo da dobijemo zvezdu na jna nekom igrom, jedino na bazi kurca, ali dešavalo se i ranije, što da ne. 

od juče nam raspored oba takmičenja ide na nogu™, mi smo rasterećeni evropskih briga dok njih još čeka utakmica sezone. pitanje je koliko će se isprazniti na njoj, da li će proći ili ne...

 

apropos teče, jedino što mi pada na pamet da je tim počeo da kapira njegovu filosofiju igre, sada nas očekuju tri "lagane" nedelje do derbija

pobedom može da kruniše godinu kakvu partizan nije imao odavno

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Ja sam skroman čovek. Nakon ovoga derbi me ne tangira previše. Menjam sve derbije u sezoni za prolazak u 1/8 a za 1/4 dajem i titulu i kup.

+1000 tukli smo ih u poslednje vreme u derbijima dosta. Daj sad neki iskorak u ojropa ligi.

Link to comment

Ja sam skroman čovek. Nakon ovoga derbi me ne tangira previše. Menjam sve derbije u sezoni za prolazak u 1/8 a za 1/4 dajem i titulu i kup.

i ja se slažem. :)

Link to comment

ovaj tim vapi za jednim veznim koji će dobro da funkcioniše sa evertonom. 

 

teško da mi u ovom trenutku možemo da dobijemo zvezdu na jna nekom igrom, jedino na bazi kurca, ali dešavalo se i ranije, što da ne. 

 

Raća Petrović na pozajmicu.

 

 

derbi je tu da zaokruži najuspešniju godinu u istoriji fk partizan

 

Par dana nakon crkavanja protiv Kelna bi ih se trebalo dobiti  :fantom:

Link to comment

PARTIZAN: Stojković - Radin, Ostojić, Mitrović, Antonov - Everton, Pantić - Tošić, Suma, Janković - Tavamba. Rezerve: Jovičić, Ćirković, Đuričković, Marjanović, Ilić, Miletić (G), Solomon. Trener: Miroslav Đukić.

 

Utakmica protiv Spartaka počinje u 17h.

Link to comment

Dobar ovaj Spartak ali im fali realizacija , zato će i izgubiti .Osveženje u moru amaterskih ekipa koje ne znaju dva pasa da povežu.

 

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment

Tri minute nadoknade ..., ovaj nas bas ne simpatise nesto ali realno nismo ni zasluzili vise od boda ...

 

p.s. Anotonov kao baba od 80 godina ... Solomon jos jednom dokazao zasto cetiri godine nije zaigrao za prvi tim Rijeke ...

Edited by Geo
Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...