Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

2 hours ago, cartman said:

Setimo se nedavno završenog EP u košarci... Naše utakmice su uživo išle samo na rts iako je SK prenosio sve ostalo

Setimo se da posle grupne faze SK nije prenosio ni jednu jedinu utakmicu. :D A ni po grupama se nisu proslavili.

Link to comment
10 hours ago, darkonet said:

Sarenac vec dugo kuburi sa informacijama koje iznosi, izgleda da misli da je vreme stalo i da se kosarka nije prenosila ni na jednoj drugoj televiziji osim onda kad je on prenosio

 

Svi sa RTS-a, bez izuzetka. Ali sve to je jos na visi nivo podigao Acastop jesenas, mislim protiv Rusa u polufinalu, kad je toliko jebeno mracio Loncara i Savanovica da ne igramo nista i da cemo ispusiti. Ja bih mu dao otkaz cim se prenos nastavio. 

Link to comment
42 minutes ago, Joe D said:

sareni moze da bude podnosljiv jedino u poredjenju sa dendom, mada i to tesko. dendi bar mozes da se smejes, ovaj samo iritira.

 

+1.

Onaj "kombo" paket što smo dobili sa ovog poslednjeg basket prvenstva ( Šareni uživo- Acastop iz studija+Denda sa onim filmofilom kao komentatorom) je nešto najgore ikada.

Inače, naročito mrzim:fantom: onog sa rts-a što prenosi Zvezdu u LE, kakav je to duduk lebtejebo...

Edited by Apollo Creed
Link to comment
4 hours ago, Apollo Creed said:

 

Inače, naročito mrzim:fantom: onog sa rts-a što prenosi Zvezdu u LE, kakav je to duduk lebtejebo...

 

 

Ovaj iz Borisova je skandalozan bio, ocajna zapazanja, netacne informacije (a internet komentator™), preplasen glas, 1 ocaj. Mislim da je to famozni Nemanja Matic.

Onaj drugi, mislim Krivokapic da se preziva je samo dosadan, ne i imbecilan. A Straja i Acastop su klasa za sebe.  

Link to comment
5 hours ago, Apollo Creed said:

 

+1.

Onaj "kombo" paket što smo dobili sa ovog poslednjeg basket prvenstva ( Šareni uživo- Acastop iz studija+Denda sa onim filmofilom kao komentatorom) je nešto najgore ikada.

Inače, naročito mrzim:fantom: onog sa rts-a što prenosi Zvezdu u LE, kakav je to duduk lebtejebo...

covek koji u toku jedne utakmice bar 5 puta kaze da neki od timova ima totalnu terensku inicijativu, i to mu jedini nacin da opise   nadmoc jednog tima u odnosu na drugi. a cesto to i ne mora da bude nadmoc, dovoljno je da neko krene u napad, sutne na gol, i to je dovoljno argumenata da bi se vidjeno opisalo kao totalna terenska inicijativa.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...