Jump to content
IGNORED

MotoGP


mjone

Recommended Posts

nemoguce da nema topica o motoGP, ove godine opet zanimljivo (kao i svake godine od kad rossi vozi) .. poslednjih par trka su bile odlicne, u spaniji rossi stize lorenza u zadnjoj krivini ... legendarna laguna seca prethodna trka ... opet krljanje doktora stonera i lorenza, sve u svemu nesto sto ne treba propustati ... za ove momke F1 je sport za curice :)u nedelju se vozi nemacka, kako izgleda iz zadnjih par trka rossi i lorenzo imaju najvece sanse za titulu ...

Link to comment
  • 1 year later...

Neobicna pobeda Lorenca u pametno turistickoj voznji, Rosi kretenski izbacio Stonera iz trke (kasnije mu se izvinio u boksu za svaki slucaj s kacigom na glavi), Simonceli kocio u krivini onako kako bi i ja uradio i bezveze se smandrljao a Pedrosa po ko zna koj put vec nezasluzeno na postolju.Sve u svemu mogla je da bude legendarna trka a nije. Lorencu samo Stoner moze da konkurise u borbi za titulu.

Link to comment

Zna li se kuda su se odmetnula ona dvojica Engleza koji su onomad na Evrosportu prenosili MotoGP? Zbog njih mi je bilo najkrivlje kada su uveli domaće komantatore, takva dva ludaka majka više ne rađa. Dobro, sada ni Evrosport više nema prava za prenos, ali bih rado da opet čujem tu količinu uspaljenosti prožetu temeljnim poznavanjem materije, makar prenosili i prvenstvo donjeg Kornvola u dominama.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Lorencu samo Stoner moze da konkurise u borbi za titulu.
hm, treba da stoji obrnuto. Honda je isuvise brza za ostale. Stoner samo na 7 bodova od Lorenca,
Link to comment

Tako je, ali bi tu značajnu ulogu mogao da odigra ludi Simoncelli sa nekim od svojih nenormalnih pokušaja obilaženja koji bi se završili u šljunku. Za Stonera, mislim.

Link to comment
  • 3 weeks later...
Tako je, ali bi tu značajnu ulogu mogao da odigra ludi Simoncelli sa nekim od svojih nenormalnih pokušaja obilaženja koji bi se završili u šljunku. Za Stonera, mislim.
za Lorenca, mislis?¿ koji skot je Simonceli, prvo unakazio Pedrosu, sad sjebo i Lorenca.
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...