Jump to content
IGNORED

Slike iz aviona


Yoyogi

Recommended Posts

Ipak je ovo za "Putovanja". Kada svako ima digitalnu kameru, ne bi trebalo da fali slika.Sta ste snimili odozgo?Da pocnem prvi, nastavljam se na post koji je premesten u Tehniku:

Sletanje na Changi (Singapur) i Bangkok moze biti truckavo, ceste su turbulencije, ali nista strasno, dok je sletanje u SYD nesto prelepo, zbog luke i pogleda koji puca.
Evo, sva 3:Changi. Oluje i frke nisu nesto sto je SQ (Singapore Airlines) pilotima strano.spore1.JPGPogled odozgo na palm oil plantaze. Skoro Singapore a jos uvek je Malaysia. Singapore je 40km po duzini, nema njive.spore2.JPGI Changi. Najefikasniji aerodrom na planeti, rame uz rame sa Hong Kong's Chek Lap Kok:spore3.JPGOnda, novi BKK aerodrom, Suvarnaphumi (stari, Don Muang je bio u servisu 93 godine, od 1913-ste):bkk1.JPGSletanje u Sydney, vidim i svoju kucu:syd1.JPG
Link to comment

Yoyogi, bas si u dobrom kraju u SYD :) Ja sam bio u Drummoyne i u Burwood-u, ali ipak je moj grad Melbourne :D Ne zivim sada tamo, ali sam dosta dugo proveo down under

Edited by Ledja
Link to comment
A sto tek tamo zna da bude bumpy sletanje... hihi
To ti zoves "bumpy"? To je pakao od sletanja i poletanja. Mesto je na vetrometini, izmedju dva ostrva.Nije ni cudo da im se radio stanice zovu "Windy FM", "Breeze FM".
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...