Jump to content
IGNORED

Draft 2016/17


Recommended Posts

Bez mene sigurno ove sezone. Ni prosle nisam imala vremena, ne znam jesam li pogledala tim 10 puta u toku sezone, a ove cu imati jos manje. Ali ako treba da se neutralno presudi nesto oko takmicenja, vicite. :D

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    161

  • Kanzas siti zez

    146

  • San Epifanio

    121

  • cvrlle

    120

Djilobodji se nekako namece

 

Ne mogu reci da mi nije proslo kroz glavu ali u Gilavogi varijanti. Ipak kvota na Eric Maxim Choupo-Moting pada iz minuta u minut..

Link to comment

9 bez svaroga za sad. 

po kom principu pravimo redosled drafta? 

i jos nesto, nisam za to da draftovani igraci moraju biti zakljucani u timu. treba biti malo liberalniji povodom tog pitanja jer u protivnom moze da bude vrlo nefer i nepravedno po nekoga od nas(npr. sjebu ti se oba golmana u sred sezone ili imas 3 povredjena i dve suspenzije od pikova)!

Link to comment

Ali nije fer ni da se otključa (tj. zaključa za sebe) neki Mahrez ili očigledan prvi pik dodrafta jer se povredio Henderson. Jebeno je to rešiti.

 

EDIT: haos u RL, pratiću temu koliko stignem pa javim da li igram.

Edited by Gylfi Pleasure
Link to comment

ma to je jasno kao dan. koristis samo resurse koji su svima raspolozeni i od toga pravis ekipu.ne zakljucavas i menjas dodatno svoje. tvoji ostaju zakljucani do dodatnog drafta i to je to. ja tu ne vidim problem

inace i ja imam zesci stiskavac sa vremenom i letovanje u smiraj prelaznog roka ali cu nekako da se iskombinujem. nece ducca lako do 3 in a row

Link to comment

Ja cu da igram, ali samo ako bude bilo do 12 igraca max. Ozbiljno. Prosla sezona mi je bila shit jer je bilo previse draftovanih igraca

 

Sent from my Nexus 4

Link to comment

Ja cu da igram, ali samo ako bude bilo do 12 igraca max. Ozbiljno. Prosla sezona mi je bila shit jer je bilo previse draftovanih igraca

 

Sent from my Nexus 4

+700

i da se uvedu ozbiljne kazne za krađu tuđih igrača :fantom:

Link to comment

ozbiljno. pa svako ce imati zlatana, kuna, sanceza, ddg-a, kdb-a... milina jedna. 

ko ce da se zamlacuje sa raznoraznim fonteima, chesterima, lanzzinijima. to je za sirotinju  :nobles:

Link to comment

ozbiljno. pa svako ce imati zlatana, kuna, sanceza, ddg-a, kdb-a... milina jedna.

ko ce da se zamlacuje sa raznoraznim fonteima, chesterima, lanzzinijima. to je za sirotinju :nobles:

12 igraca u ligi, jbte. Ne 12 draftovanih

Sve sto vredi ce biti podeljeno, ali ja prosle godine nisam mogao da dovedem ni rezervnog beka Palasa jer je bio zauzet... Zajebi me toga

 

Sent from my Nexus 4

Link to comment

Evo ja da se zapljunem dok još ima mesta. Novi vlasnik je preselio klub u drugi grad i promenio mu ime ali onaj stari šmek je ostao te sa nestrpljenjem očekujem novu sezonu i cripple fights sa komesarom lige.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...