Jump to content
IGNORED

YFFootball 2014


Recommended Posts

razbio sam pokvarenog navijaca Caroline sa lepih 40 poena  :fantom:  od toga mu je Cam nabio 41 poen, pa neka on navija i dalje za njih :P

 

i konacno cu da uzmem tu titulu! ima jos i finale, jeste, ali tu igram sa makedonce devojce, a on se vec podmazuje! 

Link to comment
  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • teacher

    39

  • Apollo Creed

    35

  • zoki

    23

  • freakns

    21

nikada ja necu osvojiti ovu ligu, ali nikada... ponovo poraz u finalu, ovaj put u cripple fight-u

 

nakon tekmi u 7, imao sam ovo "u rukama". 10 poena prednosti, Seattle D, Beni Watson i Julius Thomas protiv Eli Manning i Todd Gurleyja. however, Watson, Thomas i Seattle D su kombinovano imali 2 poena :isuse: Gurley nabacio 16, i Mandingo pobedio 66-61... ali zamalo!

tek onda je usledio triler. onaj invalid od njegovog QB je otovrio tekmu sa 2sacka i 3INT. u trecoj cetvrtini je imao -7 poena :lol: uspeo je 66-61 da pretvori u 59-61, ali jbg, od tolikih sranja sto je napravio, Minnesota je vec vodila 32-3 i usla u "boli nas kurac" mode, pa je invalid bacio TD od 70+ jardi, i avaj, vratio rezultat...

 

jbt, uspeo sam po prvi put u zivotu i od mandinga izgubiti... jednostavno, ostavu ovde vecito drugi :(

 

eh, i cestitke mandingu. kako su moji odigrali finale, nisam ni zasluzio pobedu.  

Link to comment

nikada ja necu osvojiti ovu ligu, ali nikada... ponovo poraz u finalu, ovaj put u cripple fight-u

 

nakon tekmi u 7, imao sam ovo "u rukama". 10 poena prednosti, Seattle D, Beni Watson i Julius Thomas protiv Eli Manning i Todd Gurleyja. however, Watson, Thomas i Seattle D su kombinovano imali 2 poena :isuse: Gurley nabacio 16, i Mandingo pobedio 66-61... ali zamalo!

tek onda je usledio triler. onaj invalid od njegovog QB je otovrio tekmu sa 2sacka i 3INT. u trecoj cetvrtini je imao -7 poena :lol: uspeo je 66-61 da pretvori u 59-61, ali jbg, od tolikih sranja sto je napravio, Minnesota je vec vodila 32-3 i usla u "boli nas kurac" mode, pa je invalid bacio TD od 70+ jardi, i avaj, vratio rezultat...

 

jbt, uspeo sam po prvi put u zivotu i od mandinga izgubiti... jednostavno, ostavu ovde vecito drugi :(

 

eh, i cestitke mandingu. kako su moji odigrali finale, nisam ni zasluzio pobedu.  

 

:cry: 

Link to comment

Cestitke Mandingu, a ja sam u istom fazonu kao Freak, malo mi fali tu i tamo, prosle godine izgubio u finalu, ove godine 4, mislim da sam od kad igram ovu ligu skoro svake godine bio u playoffu ali nikad je nisam osvojio.

 

Moj FF bilans ove godine - 1 X sampion, 1 X vicesampion, 2 X 4. mesto.  Ono sto me cini srecnim je da je liga koju sam pobedio liga koju igram najduze (od 2005), ovo mi je 3. titula u njoj, ostale ucesnike cu moci da zezam u RL,  ni a premija za prvaka nije losa - $500  :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...