Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Ragbi utakmica između slonova i miševa. Nakon poslednjeg zvižduka sudije prilazi kapiten slonova da čestita poprilično ugruvanom kapitenu miševa na dobroj partiji.- "Bravo matori, odlična utakmica, izvini ako smo mi bili malo grublji."- "Ma daj, nema problema i mi smo cepali."Znam da je glup, ali mi je omiljeni vic iz detinjstva. :)

Link to comment
Dolazi Mujo kuci- Fato, gde su djeca?- Na engleskom- Ver ar d cildren?
minijatura :wub:----------------------------------- Otiš'o Mujo da radi u Ameriku i zamolio Hasu da pripazi na Fatu dok ga nema i piše mu izvještaje šta sve ona radi. Poslije šest mjeseci Mujo prima pismo od Hase: 1. Fata se kurva. 2. Kres'o je celi Doboj.3. I ja sam.4. šta kažeš na tačku 3? A Mujo odgovara:1. Znao sam da je Fata kurva.2. Nije mi žao, našao sam drugu.3. Fata ima sidu.4. šta kažeš na tačku 3?
Link to comment

Odveo ciga Milevu kod ginekologa. Legla Mileva na sto. Počeo pregled, ode ruka do lakta unutra. Napipa on nešto tvrdo.Izvadi.Flaša viskija."Dobro, Mileva, šta je ovo, pobogu?""Mali prezent za tebe, doktore."

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...