Jump to content
IGNORED

Fitness i "starost"


Indy

Recommended Posts

  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • darling

    38

  • ToniAdams

    33

  • Indy

    23

  • Zli Gli

    14

Top Posters In This Topic

Umm koliko godina ima ova "stara" zena? Ne vidim da pise u opisu ispod video snimka

 

49  jos par dana  :)

 

Christine Khuri. Beverly Hills, CA. Age: 50 - 04/10/1967

Edited by darling
Link to comment

ja kad odem u spa, zeneod 50godina ladno izgledaju bar 20-30 godina mladje. kompleks da te strefi odmah. al mene mrzi da se kompleksiram :)

ima dosta zena koje uredno treniraju, rade jogu, hiking. ma ne samo zene nego i stariji muskarci. i to im svima dobro telo. po licu ili vratu mozes vec da provalis da su ipak stariji. ali meni je sve to super. neka, samo da se ne drogiraju :)

 

slika moje tetke od pre mesecdana. ima preko 70godina. svaki dan ona trckara i ide na plivanje. ona je najsporiji rekreativac sto postoji ali uredno odradjuje trckaranje i plivanje. i pola grejpa svako jutro. pa dorucak. ona toliko energije ima da moja keva koja je mladja od nje nervni slom dobije. potpuno razlicite. keva bi da mi samo sedi i pijucka, kocka i pusi. za nju je 200m setnje vec dosta. ali obe uzivaju u svom stilu zivota to je najbitnije.

Edited by mustang
Link to comment
  • 5 months later...

Posto mi sve kosti i zglobovi u telu pucaju i krljaju, dosao sam do zakljucka da se covek uz natural vezbanje pocinje raspadati najstrasnije sa 3 i po banke. Treba uzimati hemiju tj. testeron i ostati sto duze mlad, ko Stalone i Svajceneger.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
24 minutes ago, Zli Gli said:

Posto mi sve kosti i zglobovi u telu pucaju i krljaju, dosao sam do zakljucka da se covek uz natural vezbanje pocinje raspadati najstrasnije sa 3 i po banke. Treba uzimati hemiju tj. testeron i ostati sto duze mlad, ko Stalone i Svajceneger.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 

 

Jesi probao Joint MD?

Link to comment

Probao par komada tih preparata za zglobove do sad, doduse samo Joint MD u zadnje vreme a ostalo davno, i nista. Mislim da to treba mozda redovno da se koristi da bi bilo nekog efekta, inace mrka kapa.

Evo juce sam isao da trcim po keju posle duze pauze, istrcao 5km umerenim tempom a danas se osecam kao da me silovala banda crnaca. Penzija, to je to.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

Meni je užasno pomoglo, toliko mi je bila uništena kičma da sam se jedva pomerao, o zglobovima da ne pričam, negde pred Novu Godinu uzeo tek tako da probam, nisam imao baš nikakva očekivanja, i evo sad posle 2 i po meseca totalno sam preporodjen, bukvalno me ništa ne boli, a radim kao zver. :)

 

 

Moraš na početku kad ga uzimaš da doziraš 2x2 jedno 20 dana, a posle uzimaš jednu ujutro i jednu uveče kao "održavanje".

Edited by Jeremija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...