Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Nije umesto Agasija, nego kao dopuna timu. I skroz ocekivano, Novak poslednjih godina ima 2 trenera, sa razlicitim zadacima. I pricao je poslednjih meseci da trazi drugog i da ce taj biti bivsi igrac koji nije bio vrhunski, a pre par nedelja je nezvanicno potvrdjeno da je izbor pao na Radeka. Valjda su tek sad ozvanicili, pa zato ponovo vest

Link to comment
Quote

"Radek je jedan od mojih najboljih prijatelja na ATP turu i uvek me je impresionirao njegov nivo odlučnosti, strasti i ljubavi prema ovom sportu. Činjenica da je tek nedavno završio tenisku karijeru, u 38. godini, govori dovoljno o tome koliko je bio posvećen i koliko je voleo tenis. Reč je o teniseru sa velikim iskustvom i znanjem, a godinama je igrao na visokom nivou. Uzbuđen sam što smo ujedinili snage i jedva čekam da se opet takmičim, sa novim timom koji će me podržavati", rekao je Djoković. 

Štepanek i Agasi će putovati i trenirati sa Novakom u zavisnosti od plana koji budu napravili za 2018. i kalendara takmičenja koje Đoković tek treba da potvrdi. 

"Andre je predložio da kontaktiram Radeka i sugerisao da nam se pridruži, što je još jedan od razloga zbog kojih sam siguran da će njih dvojica odlično da sarađuju. Nova sezona samo što nije počela, a čeka me dugačak put ka povratku na ono gde sam stao. Svesni smo da je potrebno da idem korak po korak i da nigde ne žurim. Osećam se bolje i jedva čekam opet da zaigram", istakao je Đoković. 

 

Link to comment
Quote

Kako prenose britanski mediji teniski strateški analitičar Kreg O'Šonesi će se priključiti stručnom štabu najboljeg srpskog tenisera Novaka Đokovića, čiji se povratak na teren bliži posle šestomesečne pauze.

Eto, još jedan član tima. Još samo da nešto ispadne od toga.

Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...