Jump to content
IGNORED

twitch & eSports


189-

Recommended Posts

Jebem ti sunce, preko milion gledalaca na twitchu. Prvi mec u grupama i Fnatic upisuje prvu pobedu najverovatnije. Red je konacno da se Evropa vrati na tron, a ako ne mogu moji miljenici Origen, neka to bude Fnatic.

Edited by Aleksandar88
Link to comment

Jebem ti sunce, preko milion gledalaca na twitchu. Prvi mec u grupama i Fnatic upisuje prvu pobedu najverovatnije. Red je konacno da se Evropa vrati na tron, a ako ne mogu moji miljenici Origen, neka to bude Fnatic.

 

Kao što rekoh, hype is real :D

 

Origen mi je svakako 2nd favourite, ipak je to xpekara, navijaću za Evropu naravno tj i za h2k. Posle toga protiv Amera mada bolje rečeno protiv TSM-a, oni su retko ogavni. 

Link to comment

Kakva pobeda Origena i xPekea nad jednim od favortia :Hail: :hail: :Hail:. Peke kao u najboljim danima. Kako je samo izneo partiju, u kojoj je proglasen za najslabiju tacku. Najveca razlika u kvalitetu je na midu, ma da kako da nije. Razbio ih doktor.

Link to comment

Vala najbolji mec za sada. xpeke stvarno doktorski odradio posao. Bice ovo ubedljivo najzanimljiviji WC, nema jedan ili dva bas bas izrazita favorita kao sto je pre bio slucaj. Jedva cekam da krenu bo5!

Link to comment

puko net Sava centru,finals delayed :isuse:

BTW evo linka http://www.hitbox.tv/efragtv ,nije na twitch-u <_<

Vala, juce su seckali Svedska-Nemacka samo tako zbog tih problema

Svedjani umalo da okrenu mec.. mada im ne igraju najbolji igraci.

Nemci su mnogo napredovali

 

Danas nisam stigao da ispratim, ko je ostao u igri, nigde ne nalazim bracket?

 

Inace, tipujem na Francuze, imaju opaku postavu iako KennyS ne igra.. ovi igraci su vec zajedno bili u EnVyUs ili u Titanima, tako da bi trebalo da budu najuigraniji, poznaju se

Link to comment

gledao sam samo Poljska-Francuska nakon prekida,dobise Poljaci iako su Francuzi bili favoriti (pre pauze Francuzi vodili otprilike 11-6 ali ubrzo nakon sto je stigao net™ Poljaci napravili seriju od 8-9 uzastopnih pobeda,pa se igralo na 2 razlike )

BTW uopste nisam mogao da prepoznam koju su mapu igrali :isuse: ,neka mesavina piranesi i inferna cini mi se 

Edited by Zavrzan
Link to comment

Nisam nikad gledao ove prenose, odličan je ovaj "treće lice" pogled, gdje vidiš siluete svih, mada bih pratio samo fidove nekih igrača, tipa ovog dosia ili apexa

 

Bemti, sad mi se igra kanter

Link to comment

Kakav fenomenalan mec izmedju Rusa i Francuza

produzetak na prvoj mapi a i sada se zakuvalo

Navijam za Francuze mada su mi i Rusi gotivni zbog ovih igraca iz NaVi-a (ukrajinsko-ruski CS tim)

Neka traje ovaj duel sto duze :D

Edited by Have_Fun
Link to comment

Ipak nista od Rusa

Prodali su 2 bitne runde

na 13:10 su bili 2 na 1, ali ih je Happy (FRA) resio.. lose su Rusi bili postavljeni (ustekani)
Zatim na 14:10 imali su 3 na 2, stim da je shox (FRA) bio na nekih 15ak HP (sto znaci da bi ga i mali pogodak ubio), ali on opusteno uzima 2 Rusa i preokrece u korist Francuza

Sledecu rundu dobijaju Rusi, 15:11 je sada, ali mislim da su propustili sansu.. mada..

edit: gotovo, 16-11, odose Francuzi u finale protiv Poljaka
ovo je verovatno bilo finale pre finala

Edited by Have_Fun
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...