Jump to content
IGNORED

World of Warplanes


bigvlada

Recommended Posts

Gotivac, jel' ti i dalje laguje? Meni ovo novo mini pače rešilo problem. Malo su popravili balans, 110-ka sada mnogo bolje pije batine. Čak odlično, desilo mi se da na pustinjskoj mapi, iznad klanca, naletim na arado 80 koji se baš zainatio da me obori. Pošto imam jače naoružanje, on se spreda zakucao u mene. I nije me uništio! Health mi je bio 18 (od 240) ali sam mogao nekako da letim (pun zaokret traje 30 sekundi, trese se, leti 200 na sat itd...), sa jednim zapaljenim motorom, bacam bombe i koknem još tri dvokrilca koja su prethodno bila načeta. Njima ionako ne treba mnogo da završe u pesku. Dodali su još jednu mapu, opet neki arhipelag, i tu sam imao prvi susret sa 262-jkom. Bila je to tužna priča o dedi i unuku. :D Bile mi smešne one američke leteće palačinke, tj. Vought XF5U.Vought-XF5U-Title.jpgchance_skimmer.gifJa nisam provalio da su sada odvojeni avioni koji se prvo moraju istražiti od onih koji se odmah mogu kupiti u prodavnici. A ja trošio zlato na iskustvo. Jel' neko ima još nešto sem foke vulfa 56 i aircobre? Ovaj drugi mi deluje posebno primamljivo jer ima top od 37mm, ali košta više od 2000 zlatnika.

Link to comment

Sinoć sam ga cepao, solidno radi, ne laguje. Mislim da lag na koji sam se žaliio i nije bio do igrice već do opterećenosti servera tog dana, posle par dana kada sam probao nije bilo problema.Inače, to sa sudarom sa drugim avionom i preživljavanjem se meni desilo još u staroj verziji sa Bf109 čini mi se, zakucao se neki dvokrilac u mene i raspao a ja nastavio da letim - istina, teško oštećen.

Link to comment

Da, količina kamikaza se smanjuje ali ih i dalje ima. Dobro je da se sada ređaju avioni na različitim visinama na početku, pa ima manje samoubijanja među članovima tima na samom startu. Moram da se strpim da čuvam zlato za aircobru, a mogao bih da ga prodam i nabavim me 209. Kopka me da li takva aircobra može dalje da se unapređuje. I upgrade gustava je skup, ali može da se doda dosta 30mm topova. Decisions, decisions. :)Još jedna stvar koja je ostavljenja za kasnije je treća stavka u spoljnom izgledu. Pored dizajna nosa/noseva i kamuflažne šare, verujem da su treća stavka slike devojaka na boku ili ajkule ispod motora.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Nisam pomerio krilo na vreme. :) A tako sam fino počeo tu borbu. I ja sam video da si to ti tek kada smo se sudarili. Inače bih odložio sukob za kraj partije :) Nema veze, biće još susreta. btw. našao sam i Steinsa među igračima. Još malo i imamo dovoljno ppp-ovaca za klan. Kupio si P39Q? I ne može da se nadograđuje? Dakle ipak ću štek uložiti u Me209. Nabudženi Emil, a naročito Gustav (3 topa od 30mm i dva 13,7mm mitraljeza) jebu kevu svima koji nemaju mlazni motor. Mustange seckam na pola. :) Sa ovim drugim imam koeficijent uspešnosti od oko 75%, sa nekih dvadesetak borbi. Erih Hartman taktika, spuštanje iz oblaka, ne otvaram vatru dok mi nije na 300-350 metara a onda ne skidam prst sa paljbe. Ovaj novi patch je opet usporio igru (ne mislim na lag već su avioni lenji). Ja igram sa mišem, plus dve tri komande sa tastature.

Link to comment
  • 3 weeks later...

MOram da se pohvalim, sinoć sam jednom raketom (!) ispaljenom sa P-40 oborio dva (neprijateljska) aviona, i to ne nasumično, već sam ih naciljao.Od kad igram, pokušavam raketom da pogodim avion i nikad mi nije uspelo jer rakete za to uglavnom i nisu predviđene.Inače, od poslednjeg updatea, igra mi često puca u sred borbe, to se ranije nikad nije dešavalo. <_<

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 6 years later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...