Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

jel ima negde u srbiji da se bace istrošene baterije?
nema. ko sto nemash de da bacish chipove, antibiotik, medicinski otpad ljucke prirode.chak i ako ima, to je najbolje chuvana tajna u drzavi.(ps. obozavam kad sam ovako zle volje i odgovarajuce korisna ^_^) Edited by thermal bug
Link to comment

I ovo sam nasaozetoni.jpghttp://www.bilijari.com/oprema.html

KOFERI SA POKER ŽETONIMA -KAZINO VELICINE -12,5 gr TEZINE- U KOFERU IMATE UPAKOVANE : ŽETONE SA APOENIMA: 5 / 25 / 50 / 100 / 500/1000 KOCKICE : 5 KOM KARTE: 2 ŠPILA DILER ČIPOVI KLJUČIC ZA KOFER CENA KOFER SA 300 ŽETONA = 70 € -TRENUTNO U PONUDI KOFER SA 500 ŽETONA = 100 € SALON : 9-17h sub.10-15h Beograd -Medakovic III Ul: Petra Palavicinija 126G tel: 011/289-1847 mob: 064/460-22-22

Link to comment
pisala sam im da ih pitam za baterije. odmah su mi odgovorili. oni ne recikliraju baterije, ali 'olovne' baterije prosleđuju nekim centrima dalje. ne znam šta su to olovne baterije. ove moje su obične za vokmen... pa ako neko zna gde da ih bacim, bilo bi mi milo da mi javne.
Link to comment
pa ako neko zna gde da ih bacim, bilo bi mi milo da mi javne.
baci ih na sporet da se napunesporet je najbolji dopunjivac nedopounjivih baterijai onda imas pune baterije koje doduse nece da rade ali su propisno napunjenea ko je lud da baca pune baterije, nikad ne znas kad ce iznenada proraditi. moja baba tvdi da ce sve njene takve baterije proraditi kad se obrnu magnetni polovi planetei ja joj verujem
Link to comment
baci ih na sporet da se napunesporet je najbolji dopunjivac nedopounjivih baterijai onda imas pune baterije koje doduse nece da rade ali su propisno napunjenea ko je lud da baca pune baterije, nikad ne znas kad ce iznenada proraditi. moja baba tvdi da ce sve njene takve baterije proraditi kad se obrnu magnetni polovi planetei ja joj verujem
to je tako zastarelo.da se bache pod piramidu da se napune <_<
Link to comment
  • 2 weeks later...
gde se kupuje, a da je je jeftina, ona garnis-l/n-a, kao sipka za zavese?
ima kod uradi samog, ima u evrosalonu, ima u onom merkuru. ima na buvljaku. i zemun trg, odlichna radnja. sve s ove strane, na zalost (ili na radost :P)
Link to comment
na radost. :P pogledacu! nemas pojma koliko te stvari kostaju?
a zavisi od vrste i duzine. ja sam uzela jednostavnu drvenu od 2 metra, sa drvenim krajevima, za oko 1300. ima raznih, metalne su mnooogo skuplje, drvene kako koja.uh. il je bila 2300, sad da me ubijesh. mislim ipak oko 1300, jer je na buvljaku ista bila 1200. a i nebitno, 1000-2000, pa kako ti padne. Edited by thermal bug
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...