Jump to content
IGNORED

Egzoticne zivotinje


Recommended Posts

Crvena pandared_panda_close_up.jpgUgrozena vrsta sirom Azije, ali se cini kao idealna za kucne ljubimce. Kaze Wikipedia da ih je Indira Gandhi kad je bila mala drzala kao ljubimce. Sad je bas u vestima kako je australijski Taronga Zoo uspeo da odgaji 1 mladunce u zarobljenistvu. 470pandababy,0.jpgred+panda.jpg2255.jpg

Link to comment
tesko mi poverovati da to moze biti kucni ljubimac, bolje izabrati mangulicu, bila bi bolji prijatelj od crvene pande, kuskusa i sl.
Мангулица би можда била егзотична у Сахари или на Галапагосу. Овде је домаћа.
Link to comment

najmanji kameleon, savrsen kucni ljubimac, nema briga oko ciscenja izmeta, urina, ne zahteva visoke troskove odrzavanja, ishrane, registracije, garaziranje takodje ne bi trebao biti problem, nije agresivan, savrsen397300-The-world-s-smallest-chameleon-Montagne-d-Ambre-1.jpg101212120310051.jpg

Edited by Duci Simonovic
Link to comment

Protiv sam drzanja divljih zivotinja u zatocenishtvu jer one same mogu i trebaju da prezivljavaju sto ne vazi za pitome zivotinje.S druge strane mislim da je tuzno da su ljudima za udomiti interesantni gotovo iskljucivo psi i macke pored tolikih domacih zivotinja. Licno sam obozavatelj kunica (ne zeceva koji su divlji) i ovaca (ko ima vece dvoriste).www.zecovi.netwww.sheep101.info/pets.htmlhttp://therealowner.com/humor/two-banned-animals-that-make-better-pets-than-dogs/

Edited by noskich
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...