Jump to content
IGNORED

pas u stanu


hattori

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • hattori

    20

  • kim_philby

    16

  • gospa buba

    15

  • Aće

    15

Top Posters In This Topic

Posted Images

mislim ovaj ima oko 2 i pol meseca i ziv je i sladak i ima vremena da se vaspita. ne znam sta bih dodao. jutros je jos bio na svom mestu te kapiram da ce biti tamo i kada se vrnem.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

Možda bi hattori, pre nego što podlegne pritisku navijača, mogao lepo da stavi na papir šta očekuje od psa i šta pas može da očekuje od njega (pažnja, vreme, kretanje i sl.), naročito ako bi mu to bio prvi pas. To bi svakako suzilo krug. 

 

edit: prvenstveno zbog psa

 

ovo je najbolji savet dosad.

 

dzabe uzmes mesanca da bi bio human na forumu ako ne mozes da ga izneses.

Link to comment

svaki pas moze da se iznese :) kada je mogao svojevremeno jedan sarplaninac da izdrzi sa mnom u stanu (ne zbog mene nego zbog stana) e pa onda svako moze sa svakim psom :)

Link to comment

to je tacno. mislim ja ima dve mesanke i jedna je najposlusniji pas na svetu a druga je svojeglava i luda. ne mogu za karakter da garantujem.

 

samo takodje bih svakako dobro pretresao te rasne pse posto domaci uzgajivaci znaju da budu lazljiva djubrad (generalizacija stop, neprijatna iskustva napred).

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

Pomozite dijamantskim psima i kolegi sa foruma Kimu Filbiju da im pronadje domove, tako sto cete na svom fejsbuku ili tviteru podeliti ovaj album :) Hvala.

 

https://www.facebook...681191001916625

 

 

10418508_10152448007201904_2099107229491evo valjda sam linkovao. samo inace lepse izgleda.nemam garanciju ali bih se postarao da ga vakcinisemo i nekako dopremimo do tebe. odnosno isporucimo na kucu.Sent from Bender's iPad using Tapatalk

 

:wub:  :wub:

Link to comment

pa moze da se iznese, ne kazem...

 

samo ne treba da bude mnogo boleciv na bespomocne zivotinje, secamo se gde je to nicea odvelo, nego da razmisli sta je za njega, pogotvo ako je prvi pas.

Link to comment

vec duze vreme sam se razmisljam duzmem nekog cuku,

al nisam pametan dal je to mudro i ako jeste sta uzeti.

 

da zivim u dvoristu bio bi no-brainer, pokupio bi nesto s ulice i gotova stvar, medjutim kako zivim u iznajmljenom stanu,

ne bi bas da sebi i komsiluku natovarim probleme.

 

radim iz kuce i pas bi bio sam mozda 2-3 sata dok sam na treningu.

 

kandidati su: bigl, zlatni ritriver, labrador, mops

 

bigl mi je favorit i nasao sam dobru ponudu u blizini,

pa me zanima misljenje/savet forumasa sta ciniti.

 

da si se javio malo ranije poslao bi ti jednog lepotana, retrivera. naravno, preporucujem ti da uzmes jednog zlatnog lepotana.

 

uh, zumi bouvija, faca je.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

:lolol:  pa da, pogledaj ga samo

 

Kad ga ovaj moj magarac ne bi maltretirao (a već smo pokušavali, maltretira sve pse koji dođu na njegovu teritoriju), ja bih ga uzeo. :wub:

Link to comment

btw kime, jel bouvi ide uz garanciju? :)

 

dogback guarantee. :)

 

Jedna praznoglavica iz mog radnog okruženja je htela da vrati psa u odgajivačnicu posle tri meseca (TRI MESECA!!!), jer joj se valjda nije slagao uz nameštaj (karikiram, ali ne previše). Sreća po psa je bila što su joj se deca bunila. 

Link to comment

Jedna praznoglavica iz mog radnog okruženja je htela da vrati psa u odgajivačnicu posle tri meseca (TRI MESECA!!!), jer joj se valjda nije slagao uz nameštaj (karikiram, ali ne previše). Sreća po psa je bila što su joj se deca bunila. 

 

Ja isto znam za jednu što je posle dva meseca sa psom shvatila da ona to ipak ne želi, udomila kucu kod moje prijateljice. Nikad mi neće biti jasno kako je posle dva meseca nije zavolela toliko da ne može bez nje. Meni trebalo dva sata da toliko zavolim Sunu.

Edited by sailorman
Link to comment

Pomozite dijamantskim psima i kolegi sa foruma Kimu Filbiju da im pronadje domove, tako sto cete na svom fejsbuku ili tviteru podeliti ovaj album :) Hvala.

 

https://www.facebook...681191001916625

 

 

10418508_10152448007201904_2099107229491evo valjda sam linkovao. samo inace lepse izgleda.nemam garanciju ali bih se postarao da ga vakcinisemo i nekako dopremimo do tebe. odnosno isporucimo na kucu.Sent from Bender's iPad using Tapatalk

 

 

aaaaaaa :heart:  :)

ali bre pa ovo je neki rot + haski! :lol:

zajebacu se big time!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...