Jump to content
IGNORED

MotoGP


mjone

Recommended Posts

Dovi je bog, verovatno ću za njega da navijam kada Rosi odleprša u legendu. Yamahe su očajne, ali očajne. 

 

Trka je bila sjajna, bitka između Markeza i Dovija antologijska... Markez je nenormalno, nenormalno dobar. Pogreši u poslednjem krugu, nadoknadi pola sekunde u dve krivine... Toliko je dobar da me nervira :)

 

Motogp - najbolja zabava ikad. Kud se ranije nisam primio da pratim. :(

Link to comment

ovo je zlo šta Honda radi sa motorom, i kako su mu podesili ubrzanje za ovu stazu. Markez je jeo prednost Dovija u trećem sektoru, a opet nije gubio toliko u ostalim.

Na kraju šmekerski potez Dovija, kockao se i pogodio gde će Markez u napad, propustio ga i isekao mu putanju

Link to comment

Dovi je bog, verovatno ću za njega da navijam kada Rosi odleprša u legendu. Yamahe su očajne, ali očajne. 

 

Trka je bila sjajna, bitka između Markeza i Dovija antologijska... Markez je nenormalno, nenormalno dobar. Pogreši u poslednjem krugu, nadoknadi pola sekunde u dve krivine... Toliko je dobar da me nervira :)

 

Motogp - najbolja zabava ikad. Kud se ranije nisam primio da pratim. :(

 

Ovo..

 

Poceli od ove sezone da pratimo..jebo F1.  

Link to comment

ovo je zlo šta Honda radi sa motorom, i kako su mu podesili ubrzanje za ovu stazu. Markez je jeo prednost Dovija u trećem sektoru, a opet nije gubio toliko u ostalim.

Na kraju šmekerski potez Dovija, kockao se i pogodio gde će Markez u napad, propustio ga i isekao mu putanju

 

Nije bio naivan napad Markesa, nije baš bio na idealnoj putanji blago rečeno i da Dovi nije na vreme prikočio, moglo je svašta da bude, mislim da su se promašili za santimetre. Ali Markez kao Markez, morao je da proba. 

Fascinantna je ta količina adrenalina i želje koju trkanje nosi sa sobom, koliko god iskustva da imaju i koliko god da je poena u igri (pogotovu u ovako gustom šampionatu, najbližem u poslednjih ko zna koliko godina) - mnogo rizikuju, zaborave na sve i samo bi da pobede u duelu kao npr Rosi u Le Manu kada je napravio grešku i Vinjales ga obišao. pa ovaj posle pao, tako je i Markes mogao sada da fasuje, pukne 20 bodova i zakomplikuje sebi sve.

 

Lud lud sport. Neverovatan. 

Edited by Mil@n
Link to comment

Odlicna trka, u jednom trenutku mi se cak ucinilo da ce Pedrosa da pobedi, ali Markez, koliko god da je ludjak, ipak nije Ianone. 

 

Fali Yamaha za kompletan uzitak, ne znam sta se dogadja s njima, pogotovo je osetan pad Vinjalesa. S druge strane, kao navijac Lorenca, mogu samo da patim. 

Link to comment

Pa Lorenco napreduje. Rezultati su mu sve stabilniji. Sa obzirom da Dukatiji praktično sve bolje rade, imaš razloga za optimizam.

Yamahu jebe zadnja guma, brzo gube grip i ne mogu da ih sačuvaju za drugu polovinu trke (tako kažu obojica). 

Link to comment

Pa nije ne znam kakav kontinuitet, ali je stabilniji nego što je bio. Umeo je da izbije na čelo i ranije kada je uzimao dobre polove, ali bi već posle par krugova padao (i pao daleko), sada je vodio duže i sačuvao 4 mesto ispred yamaha, pri tom, i na treninzima je bio ok.

Možda je napredovanje prava reč. Bilo bi dobro da se namontira i on za sledeću, kada su on, MM i Rossi na čelu, to su privilegovani momenti za nas fanove. A i verujem da je Rossijeva sledeća sezona poslednja. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jedina steta je sto je Markezu riknuo motor, imali bi do kraja trku za bogove. Btw, iznenadjujuca voznja Rosija u stilu Pedrose, kad zajasi trku ispocetka, sjajni Dovi i Vinjales i jebeno luda masina od Dukatija. 

Link to comment

Pa nije steta (u smislu komplikacije). Samo je malo zameasno, Nije! Marekeza nesto ne volim ali on ce da osvoji, jebi ga najbolji je, mada bih  ja voleo da to uzme Vinjales.

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...