Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

Da, zaboravio sam na tvoju početnu rečenicu.Opet, ne menja mnogo na stvari. Ako ceo svet to smatra sportom (sa puno razloga), ne vidim zašto bi sada topik o snookeru, morali seliti na neki drugi pdf.I naravno, niko ne upire prstom ni u koga.
Fair enough.
Link to comment

ok topik prebaciti u pdf geometrija, hirurgija i stilnepravedno bi bilo meshati gospodu sa raznim ..khm .. sportistima -_- izmena i dopuna:meni hajest break 22ima neko jaći?

Edited by nisam ja
Link to comment
Roni :Hail: 147 u odlučujućem frejmu. Class.
Roni kralj, stvarno je pokazao klasu. Meč protiv Selbija je jedan od kvalitetnijih koje sam gledao, i završio ga je takvom majstorijom. U finalu je razbio Megvajera, mada mi se čini da je ovaj imao tremu protiv Ronija, potpuno suprotno onom samopouzdanju koje demonstrira kada igra protiv Marfija (ipak je to veliki rivalitet zbog chalk incidenta od pre tri godine).Sutra u 15h (CET) na ES repriza finala. Edited by Zinedine Zidane
Link to comment
khm, chalk incident?
Pre oko 3 godine, kada su Maguire i Murphy igrali meč, Maguire je napustio salu na 5 minuta jer je valjda zaboravio kiks u svlačionici. Murphy je tražio od sudije da se postupi prema pravilu i da se njemu dodeli taj frejm što je i učinjeno. Iako to jeste bilo po slovu zakona, Maguire pa i mnogi drugi su to teško zamerilu Murphyju.
Link to comment

fala :)pokazalo se da je polufinale roni-mark bilo finale pre finalaova druga dvojica su mi nezanimljivi totalnomag je opro mur a roni sapro maga.selbi ce verovatno pokazati josh shtoshta

Link to comment
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...