Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Samo da prijavim da sam u martu odgledao svih 5 sezona D Uajra a danas sam procitao i svih 36 strana ovog plemenitog topika (Ajant smorio za orden :isuse: )Skinuo sam dokumentarac o pravom Ejvonu i to cu da pogledam veceras, skinuo sam i Bibliju, onaj opis likova je super, ostalo me mrzi da citam.Na kvizu sam ispao Omar (no homo).I da, odgledao sam bez titlova jer me smaraju, moze se, jedino je na pocetku malo zajebano.Sa dosta napisanog se ne slazem, stavicu u spojler za svaki slucaj.

Za pocetak situacija sa Stringerom i Ejvonom ne moz' da bude jasnija - get or get got, Stringer se distancira od gangsteraja, odradio par stvari iza ledja Ejvonu od kojih je svakako najgora ubistvo D-ja, jednostavno je doslo do profesionalnog razilazenja i bilo je samo pitanje ko ce koga. Cak je i povukao prvi potez ali se malo zajebao. Meni je svo vrijeme Ejvon bio bolji lik. Dalje, Brat Muzon je car. Ne mislim da su nesto pretjerano karikirali, uostalom i radjen je po stvarnom liku. Ona scena s njim i Omarom u ulicici mi je jedna od najboljih scena ikad. Meni su recimo pretjeraniji Kris i Snup. Citava treca sezona mi je genijalna, uprkos popularnom vjerovanju. Cetvrta takodje a u petoj su me malo smorili novinari. Druga je isto super sa Grcima i Sobotkom. Sto se tice raspleta malo mi je nespretno sve ispalo sa Omarom, ne ubistvo, to je ok, nego sva ta promjena "stila", prosto do tad nije ostavio utisak kao lik koji ce da izgubi kontrolu. Nisam ni Dukijevom sudbinom zadovoljan ali on je valjda novi Babls, sta znam. Maloprije na Fox Crime-u u nekoj seriji bio Klej Dejvis, samo sam cekao kad ce da kaze shiiiiiiiiiit :lol: To je (za sad) jedino sto sam "pokupio" iz serije. http://www.youtube.com/watch?v=HSRoyn0DMDE

Prvi post na filmu. Ikad.

Link to comment
u bre, gledati spajk lija posle vajera je kao pojesti budjavu carapu posle kejdzunskog bifteka iz zapleta :(
a za 25th hour ta budjava carapa jos je natopljena zelenim slinama prehladjenog drekavca
Link to comment
  • 4 months later...
An actress who played a Baltimore drug gang assassin in HBO's "The Wire" pleaded guilty Monday to conspiring to distribute heroin, caught by a wiretap in a joint federal-state drug probe of an alleged drug gang.
:lol: :lol: :lol:
Link to comment

Samo da napomenem da na crnogorskoj televiziji Atlas svakog dana u 23h ide serija...i cini mi se da daju po 2 epizode vezano...trenutno je drugi serijal negde 4. ili 5. epizoda onako odokativno :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Sad kad vise nema diskriminacije serija na ovom forumu, mogla bi ova tema da se preseli na odgovarajuci podforum.btw Wire ide odmah medj Breaking bad i Six feet under. Savrsena serija.

Link to comment
  • 2 weeks later...

sad mi ostaje samo da cekam godinu-dve-tri da malo pozaboravljam pa da gledam opet. ovo je moglo da se nastavi.nesto najbolje sto je televizija dala covecanstvu.steta sto tema cuci na pograsnom podforumu.

Link to comment
Samo da napomenem da na crnogorskoj televiziji Atlas svakog dana u 23h ide serija...i cini mi se da daju po 2 epizode vezano...trenutno je drugi serijal negde 4. ili 5. epizoda onako odokativno :)
hvala atlasu za odjedared-dvared. uspeo sam odgledati nekih 20-ak epizoda. kostalo me spavanja ali neka. :Hail: doduse, uskoro ce biti gotovo. :(a kao uvod u "the wire" ide "weeds" x 2. i to je ludilo. izgleda se ne moze napraviti dobra serija bez baltimora. :)
Link to comment
  • 3opge changed the title to THE WIRE (2002)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...