Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

On 20.11.2018. at 23:33, maheem said:

Gde da nadjem tregeruše?

 

jos po jedan glas za lee + carhartt

 

(ja merkam neke od carhartt jaketa za jesen - al vrebacu neko snizenje, stvarno su prilicno skupi..)

 

mozda isto pogledaj po op shopovima - ja sam svoje tregeruse za dzabaka kupila u nekom seceond hand shopu u americana fazonu (iako su ove moje made in hk). obozavam ih. bile su manje od AU50 jer su imale kao neku fleku koja se bez problema oprala prvim pranjem a odlicna je i boja i kvalitet denima. neverovatan ubod! ako ima tako neki op sop u DK, mozda vredi virnuti.

 

e super, bas ste me inspirisali, danas cu da ih obucem, taman fino zahladilo!

Link to comment
  • 2 weeks later...

Preporuka za dobru zimsku jaknu sa kapuljacom, po mogucstvu crna, malo duza i da se dzepovi zatvaraju.

 

Uzmem sjajnu u TAKO jos uhvatim snizenje i posle 3 nosenja pocne da izlazi ono perije, filc, fatelin, jebem li ga, ja malo ocistim ono izadje na ledjima, isao sam 2 dana kao da sam statirao u Skupljacima perija. Odnesem na reklamaciju, reko dajte mi istu takvu, kaze nemamo moze nesto drugo, reko necu nista drugo hocu jaknu zenska glavo, ona kaze ne vracamo pare, reko pozovi mi sefa necu gace i carape hocu jaknu ili pare. Sve u svemu da mi ona pare a ja joj objasnim da je za mene veca muka da ponovo idem i trazim novu jaknu nego bilo sta.

Prethodna zimska mi je trajala od 1996. italijanska, bruka kakva je, cisto kao mala ilustracija koliko mi treba dobra preporuka.

Link to comment

Ja kupujem espritove - problem upravo ovo o čemu pišeš - pre deset godina nije bilo problema, sad perje izleće baš onako solidno. Očigledno i oni odlučili da krešu troškove bofliranjem proizvoda. Ne znam koja marka je Ok, eto ako neko zna i ja bih gledala da kupim novu.

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Preporuka za dobru zimsku jaknu sa kapuljacom, po mogucstvu crna, malo duza i da se dzepovi zatvaraju.

 

Uzmem sjajnu u TAKO jos uhvatim snizenje i posle 3 nosenja pocne da izlazi ono perije, filc, fatelin, jebem li ga, ja malo ocistim ono izadje na ledjima, isao sam 2 dana kao da sam statirao u Skupljacima perija. Odnesem na reklamaciju, reko dajte mi istu takvu, kaze nemamo moze nesto drugo, reko necu nista drugo hocu jaknu zenska glavo, ona kaze ne vracamo pare, reko pozovi mi sefa necu gace i carape hocu jaknu ili pare. Sve u svemu da mi ona pare a ja joj objasnim da je za mene veca muka da ponovo idem i trazim novu jaknu nego bilo sta.

Prethodna zimska mi je trajala od 1996. italijanska, bruka kakva je, cisto kao mala ilustracija koliko mi treba dobra preporuka.

Kupi vijetnamku sa postavom

Link to comment
4 hours ago, Hamlet Strašni said:

Ispod kapuljače ide kapa, najbolje neka sa malim širitom ako nosiš naočare. A možeš i parku da uzmeš ona je duža

 

Kapa ne dolazi u obzir, parka moze bez krzna. Od sutra opet u potragu :(

Link to comment
6 hours ago, Dagmar said:

Ja kupujem espritove - problem upravo ovo o čemu pišeš - pre deset godina nije bilo problema, sad perje izleće baš onako solidno. Očigledno i oni odlučili da krešu troškove bofliranjem proizvoda. Ne znam koja marka je Ok, eto ako neko zna i ja bih gledala da kupim novu.

 

ti si u inostranstvu, jel da? ako imas mogucnost, gledaj u uniklu, za te pare stvarno ne moze nista bolje. 

https://www.uniqlo.com/us/en/search/?q=down+women&lang=default

 

 

5 hours ago, beta kentauri said:

upravo se vratila iz razgledanja perjanih jakni. težak krš. videla jednu pristojnu za 30k. 

:zeka:

 

od sto sam videla ove godine, zara je imala najblji izbor.

 

https://www.zara.com/rs/en/search?searchTerm=puffer

 

 

ova zenska je moj favorit, uzivo je bolja nego na slikama, ima dva lica, do kolena je.

 

https://www.zara.com/rs/en/reversible-down-puffer-coat-p08073227.html?v1=6467146

 

 

a ove monklerke su van konkurencije, zato sto nema crnih :D

 

https://store.moncler.com/en-us/long-outerwear_cod7668287966179144.html#dept=US_Long_Down_Jackets_Women_AW

 

https://store.moncler.com/en-us/long-outerwear_cod7668287966179148.html#dept=US_Long_Down_Jackets_Women_AW

 

 

 

On 26.11.2018. at 22:32, maheem said:

Kupio ih drugar juce za 100 dinara. Njemu ogromne meni ce da pasu :))))

 

blago tebi, kongraculejsans. ocu i ja. gde ima? :)

 

 

Edited by darling
Link to comment

@darling

hvala na preporuci.

ja definitivno imam problem sa tom zarom. danas sam ušla i naletela na neku kariranu poliesterčinu, okrenula se i otišla. zara je prepuna poliesterčine i to najgore moguće i strašno mi ide na živce. pokušaću da se kontrolišem bar deset minuta i da odem da pogledam tu sa dva lica. taman mi treba te dužine do kolena.

ove monkler sam videla. skroz su ludačke :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...