Jump to content
IGNORED

ppp za krnjacu


luba

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    16

  • kgmr

    14

  • luba

    8

  • đorđe geprat

    4

aktuelne potrepstine, dakle sta jos, pored ovoga kod lube, sa sociologije i od studenata, sad samo treba pratiti ovaj spisak (hrana i higijena su pokrivene):




jos peskira
cebad/pokrivaci za bebe
kadica za bebe (jos, treba i za pranje stvari)
letnja garderoba za odrasle (zene), normalne i sitnije gradje

cigare (bond crveni i plavi, je l)

slatkiši za klince
voće voće voće
hrana za bebe (one teglice)
sokovi
kafa
šećer

zicice za ribanje

sijalice
igracke za klince
mreze za komarce

(fotkala sam i ja, ali u hodniku dok sam cekala prevoz, mogu da okacim, pridruzicu nekom ranijem postu)

I jos jedan tip: anketirajte sta treba, dakle, papir i olovka.

+ kasicice za decu, 10ak kom, to nije lose

Link to comment

imamo dake, sledece punktove: 

trg marksa i engelsa

filozofski

zahumska (gde su kolica, koja su dzinovska)

palmoticeva

cvijiceva

nbg

 

mislim da ne staje sve u jedna kola i u jednu turu. djordje, mozes li da pokrijes filozofski i zahumsku? 

Link to comment

verovatno sam se kasno javio...kakogod, bicu dostupan ubuduce za svaku vrstu prevoza i slicne pomoci. molim vas da mi javite na pm - sta, kad i gde treba. hvala

Link to comment

 

Drugari, pomoć otišla

Veliko hvala Blok64 na pomoći :)

 

Рене не зајебавај молим те.Колегиници (чији ник стварно не знам) и теби свака част.ја сам данас на жалост био само техничка подршка,силом прилика видео си и сам када сам ти ноћас послао поруку.

Тако да све заслуге иду њој и теби јер сте стварно велики људи.

Link to comment

kul, a gde nabavljate? ako idete u tempo, mozete i kadicu da nabavite, to ne kosta vise od hiljadu kinti, iako je jedna vec otisla, treba jos. 

 

znaci samo spisak:

 

kadica za bebe 
cigare (bond crveni i plavi, je l)
slatkiši za klince
voće voće voće
hrana za bebe (one teglice)
sokovi 
kafa
šećer
zicice za ribanje
sijalice
 

i papir i olovka da zapisete sta treba, uvek je korisno proslediti tu informaciju.

Link to comment

kadice su, valjda, najjeftinije kod plastičara. pogledaću ujutro u lominoj. one onako okruglaste, roze i plave.  KM, javi mi se ujutro da potvrdimo vremena.

Link to comment

Prosledio sam ja ovaj naš spisak i Jeleni Gligorijević, ona će jutros rano isto u nabavku pa u Krnjaču, obaveštavam ja ljude i sa druge strane :)

Link to comment

imamo i: žensku garderobu, žensku odeću, dečju odeću, veša, peškira... punktovi su pokriveni, skupljanje i kupovina su krenuli - današnja tura u ljudstvu su grunf, anonimus i djordje g. 

Link to comment

umalo da marks i engels opet pokleknu, ovaj put pred briselskim gospodarima, ali je iskusni grunf sarmirao i tetu i ciku saobracajce i utovarismo sve pre prolaska neke svite.

dobili smo jos peskira, odece, cebadi i posteljine od drugara sa fejsbuka i hvala im.

Link to comment

isto, isto! ovde je djordje geprat sarmirao muriju da nas pusti da utovarujemo kod kfca kod studenjaka. samo sto nismo skapirali ko to dolazi. 

 

imamo dake, sledece punktove: 

trg marksa i engelsa

filozofski

zahumska (gde su kolica, koja su dzinovska)

palmoticeva

cvijiceva

nbg: lova i nabavka

 

>> krnjača

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...