Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

Italijani jedu fetuse i melju ostale.
Priznajem da su Demoni prvi film koji me je pošteno isprepadao (imala 10 godina), ali generalno ne volim Italijane- dobri su samo za gore za kojim ja nisam nešto preterano luda.Kad smo već kod gora i Talijana, evo jedan jezivo-komičan detalj vezan za obitelj Argento:Svojevremeno se Asia najstrašnije nadrndala na Fiorella (italijanski komičar i voditelj) koji je jednom prilikom izjavio da je mala Asia, kada je prvi put dobila, pomislila da je reč o još jednoj tatinoj šali... :unsure: --------Noviji horori koji su po meni vredni pomena: Descent, Emily Rose, Dog Soldiers i Ring (i američka i japanska verzija).
Link to comment

Japanci! pre neko vece odgledah "Ju-on" po jedno deseti put, savrsenstvo! nema klanja (bar ne da se vidi), nema iznutrica, najstrasnije scene su kad se pojave zena (jedna od najseksipilnijih horor junakinja) i dete...

Link to comment
  • 1 month later...
Priznajem da su Demoni prvi film koji me je pošteno isprepadao (imala 10 godina), ali generalno ne volim Italijane- dobri su samo za gore za kojim ja nisam nešto preterano luda.Kad smo već kod gora i Talijana, evo jedan jezivo-komičan detalj vezan za obitelj Argento:Svojevremeno se Asia najstrašnije nadrndala na Fiorella (italijanski komičar i voditelj) koji je jednom prilikom izjavio da je mala Asia, kada je prvi put dobila, pomislila da je reč o još jednoj tatinoj šali... :unsure: --------Noviji horori koji su po meni vredni pomena: Descent, Emily Rose, Dog Soldiers i Ring (i američka i japanska verzija).
Da, Talijani su prilično jezivi. Ali, Daria Argenta volim. :blush: Inače, mala tračerska nota - obitelj Argento je navodno jako bizarna i izvan filmskog seta, s naglaskom na tatu Daria. šokantno. :D Nedavno sam napljuvala Ring 2 na ovom pdf-u, 1 mučno iskustvo. Prvi dio je bio ok, čak bih rekla i jako dobar, ali japanska verzija mi se čini daleko bolja i efektnija.
Link to comment
Upravo odgledao.'Bemti, kakve šokove sam preživeo! Sve mogu da pogledam ali posebno mučan utisak imam od starih ljudi, dece i izgladnelih u horor filmovima.Moglo je i bolje ali ga treba odgledati!...brrr...
Link to comment
La Terza Madre, najnoviji film Daria Argenta sa Asiom Argento :wub: u glavnoj ulozi.Inače, poslednji film iz njegove trilogije o "Tri majke" (prethodna 2 su, svima poznati, "Suspiria" i "Inferno")P.S. Marvine ova 3, uz one koje planiraš da gledaš, su ti sasvim dobra preporuka za ovaj žanr... za sada... a i za ostale važi da jave ako ima šta novo i kvalitetno (što je jako bitno; osvrnuti se, u tom smislu, na moj tekst u kome se govori o krizi savremenog horor filma).
Link to comment

U stilu Orphanage-a je i Đavolova kičma Espinazo del diablo mada je to mator film, tako da imam utisak da džaba krečim... :( Mada je odličan, ja sam bila totalno oduševljena, nije skoro neki film ostavio utisak koliko ovaj.Ja inače volim ovaj tip horora, ako se to tako može nazvati, pa ako ima neko neku preporuku nek doda, biću večno zahvalna :)

Link to comment

Hvala, ljudi. Taman popunih DVD sa 6 filmova, tako da ce ovaj La Terza Madre malo sacekati. Espinazo del diablo sam video pre 3-4 godine, vrlo dobar, mada me nije mnogo ispresecao. Vise sam nekako shvatio film kao dramu ili cak triler, a prica sa duhom mi je bila gotovo sporedna.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...