Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Kakav predivni primerak avlijanera/ke (nemam ništa protiv ni pirgave ofkors)

Oboje su avlijaneri, samo sa različitih podneblja. :) Mita je imao dve cisto crne sestrice, od cini mi se isto skroz crne mame, koja je odabrala jednu finu šupu u širem delu Beograda za brigu o deci. Zaljubih se u njega na prvi pogled, jos se secam kako su mi drhtale ruke kada sam se nasla sa devojkom koja je udomljavala mace, nisam mogla da verujem sta drzim u ruci.

 

Evo jos friskih pa neću da smarak do sledeće prilike :D

 

a67b663da2f10411f35d2d7a1dbf5c78.jpge76780a30a08499ec731ad8d2e4e041a.jpgac9efc7a7381159a4486e0d37594bcfa.jpg

Link to comment

Eto, taj pirgavi (ja tu boju zovem šugi) po pravilima nasleđivanja ne bi trebalo da bude mužjak nego ženka

Te nerasne mačke mi se sviđaju mnogo više od rasnh

 

Pirgavi jeste pirgava Minnie :) 15 godina punih. Proneznila se nesto u poslednje vreme, i muci je to koleno pa povremeno sepa. Ne penje se vise nigde, samo na kauc, krevet, a u poslednje vreme ide i u kadu da pije vodu. Ne kao Mita iz cesme, nego da posrce sta je ostalo dole. Copycat.

 

Bas sam se pitala skoro sto ima tako dugacke nokte na nogama (vide se na onoj fotki gore gde se kupa u akrobatskoj pozi), i izgleda da je to upravo zato sto se ne krece mnogo pa nokti nemaju na sta da se trose?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...