Jump to content
IGNORED

žestina


henrik larsson

Recommended Posts

  • 5 months later...

Da li je neko probao Gruzijski konjak, ili iz Jermenije? Nesto ih razgledam na netu, cene su ok.Kakvi su u odnosu na Francusku konfekciju tipa Hennessy VSOP i slicno?

Link to comment
  • 2 weeks later...

moja roditeljka pravi u staklenoj tegli i sa šećerom koji se topi na suncu

 

elem

dobio sam žutu osu na poklon

isprva mi se činilo kao najbolji alkohol evaaa

ali na drugu treću loptu - onako

ima i nekog trunja čak 

šta bi to moglo biti?

Link to comment

 

 

moja roditeljka pravi u staklenoj tegli i sa šećerom koji se topi na suncu

pozdravite vasu mamu i recite joj da proba umesto secera da stavi med, ukusnije i zdravije

Link to comment

termalna razgradnja je objektivan problem u kombinaciji sa rastvaračem koji je unutra, ne kažem da se truješ ne znam ni ja koliko, ali ne bih ga upotrebljavao ukoliko je potrebno sunčanje

Link to comment

Može i da se buši oraščić.

Ja modifikovao malu viljušku tako što sam dooštrio vrhove pa onda 4 rupe odjednom bušim i tako 4 puta sa svih strana. PVC rukavice preporuka, može šaka koja pridržava oraščić u pvc kesu, ali treba biti pažljiv.

Sok iz orahove ljuske koji dospe na kožu ne skida se, a ostavlja tamne fleke, limunova kiselina malo ga izbledi, tek posle desetak dana kad se koža prirodno "ishaba" fleka nestaje.

 

Stakleni baloni (ja koristim veće tegle) + okretanje jednom nedeljno - daje odličan rezultat na kraju leta. :thumbsup:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...