Jump to content
IGNORED

Levi's ili Wrangler farmerke?


Frank Pembleton

Recommended Posts

ja sam leviske kupovao u 1 levis shopu izmedju terazija i palate albanija. iako sam iz ns-a tu su jedino davali popust od 2.000 din na klasican model. ako su popusti u toku javiinace i meni su pocele da pucaju stare a sam bas danas gledao po gradi i naleteo u zari na isto 1 klasican model, dosta blizu leviski za 2.5000

Edited by Hustler
Link to comment

Levis na Terazijama je zatvoren. Sada je tu neka sportska radnja. Preostaje samo Ušće ili NS. Čak mi je delovalo da je u NS bio veći izbor. Zapravo, čak neki mesec pre su imali novu kolekciju i stvari koje ne videh ovde.Lee i Wrangler, čini mi se da ih ista firma zastupa, bilo ih je u Robnim kućama Beograd. Neki komša je radio u toj firmi, pa ako ga sretnem pitaću.

Link to comment

Ima Levis u Merkator/Rodic centru , javio mi ortak ( to je onaj kod Airport City-ja) sutra idem ako nadjem, kupujem pa javljam sta ima...

Link to comment

hiljadu puta isplativije naruciti sa neta iz USA! Leviske a imas i Wranglerke. Kupis tri za cenu jednih ovde. Ovde je to i dalje visoka moda. PLus sto mozes da biras egzoticne modele i dark denim, indigo, 505's ih....

Link to comment
6000 din komad mene kostao....Nego stvarno kako dodju do srbije a?
Ja sam prosle godine naucio preko nekog denimekspres ili tako nesto sajta (ima ih gomila), tri komata za 100$, 115 sa postarinom. Stiglo za dve nedelje, iso na postu da podignem. Zajebo se u velicini i to prvi put da sam kupio preveliko a ne premalo. Napravio sam bermude od nji...Zato lepo, odem da probam u levis radnju, pravim se da cu da kupim... pa cu da narucim.
Link to comment
Ja sam prosle godine naucio preko nekog denimekspres ili tako nesto sajta (ima ih gomila), tri komata za 100$, 115 sa postarinom. Stiglo za dve nedelje, iso na postu da podignem. Zajebo se u velicini i to prvi put da sam kupio preveliko a ne premalo. Napravio sam bermude od nji...Zato lepo, odem da probam u levis radnju, pravim se da cu da kupim... pa cu da narucim.
Ma super al da ponovim:kako do Srbije?
Link to comment

Pa salju postom!Ne svi ali neki salju... uredno, zvanicno.Ima i (kao rizicna fora) 11000 Belgrade, Serbia, Croatia (ili Slovenia). Ko za paypal kad levatis.EDIT: Vidim da denimexpress ne salje vise van USA ali vidi, imas hiljade tih robnih kuca na netu sto salju svuda.

Edited by Mp40
Link to comment

Nisam morao. Salje sad vecina normalno. Sacu da pogledam stare mejlove da vidim tacno odakle sam narucio...Evo ga:https://rmconnection.com/default.htm

Edited by Mp40
Link to comment
  • 1 month later...

Pazite se sa velicinama. Nisu kao sto su bile. Ja sam poslednji put probao leviske jos 80-ih a kupovao redovno 34-34, birao samo boju. Pre neki dan se za malo zeznuh. Sreca sto su mi se ucinile sumnjive. Inace sad se americke leviske prave u Meksiku, Bangladesu i Lesotu i nisu sto su bile, mnogo je divlja proizvodnja. Evo i na slici gore, stepovi su radjeni kao nogama. Ranije su i pazarci imali bolju kontrolu kvaliteta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...