Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

 

Ova mi je najbolja iz treceg, mada stvarno ima dobre muzike. S'tos tice Max-a i Mone ima par osvrta na njih, uglavnom kroz monologe pjanog Payne-a. 

meni ova

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Izašao Risen 3 - Titan Lords. Odigrao malo i obećava. Recenzije su, naravno, loše, Deep Silver nema kintu da potplati IGN i srodne gejmerske sajtove, a u igri ne postoji fast travel, niti quest marker, ubeđen sam da će igra zbog toga pući. 

Link to comment

Ja sam gledao kako ovo lik igra na twitch sajtu, ne znam sta je imao od gejming opreme, ali igra je imala opciju da brodski AI prepoznaje njegov glas i slusa komande :cool: , bas je prejebeno izgledalo.

Link to comment

Decaci, jel ima neko ideju gde mogu da kupim™ Tennis Elbow 2013? Do pre par godina sam bio aktivan na mnogim privatnim torrent trackerima pa nije bilo problema ali sam sad ispao iz fazona i numem nikako da nadjem a jako mi se igra full verzija.

 

Saveti i informacije na PM, naravno.

Link to comment

Prskam!

 

 

 

skupa zanimacija, ali je to najmanji problem. veći problem je kako naći vreme da se igra ovo, preko 30 miliona planeta jbt...izgleda da sletanje na stanicu nije bilo dovoljno teško, sad su uveli i sletanje na landing pad unutar stanice. plus, drugi brodovi koji ulaze/izlaze iz stanice nisu duhovi tj može da dođe do sudara. mogu da zamislim kad 20k igrača krene da igra pa svi kreću sa iste stanice, to će biti ludnica od sudara.

u original elite, meni je trebalo 7 dana da savladam ulaženje u stanicu :D

Link to comment

Počinje da me smara to novo kašnjenje (čekam novu Elitu od sredine devedesetih) i sad ponovo pomeraju release date, trebalo je da bude početkom ove godine, zamalo da promenim kompletan hardver zbog toga, ali sam srećom bio sumnjičav. Mogao bi Brabben da prestane da gnjavi i da konačno pusti u prodaju tu Elitu 4. Koji je njegov problem, odlaže nastavak 20 godina?

Link to comment

Počinje da me smara to novo kašnjenje (čekam novu Elitu od sredine devedesetih) i sad ponovo pomeraju release date, trebalo je da bude početkom ove godine, zamalo da promenim kompletan hardver zbog toga, ali sam srećom bio sumnjičav. Mogao bi Brabben da prestane da gnjavi i da konačno pusti u prodaju tu Elitu 4. Koji je njegov problem, odlaže nastavak 20 godina?

 

ti možeš da kreneš sad da igraš, koliko sam shvatio. imaš premium beta, koji je skoro gotova igra, osim što će da dodaju još koji milion planeta, fuel, minerale. 

Link to comment

Pa i neću. Smučile su mi se igre koje bivaju proglašene za završene (a u stvari su u ranoj beta fazi), pa ih posle gejmeri završavaju i prave razne community pečeve i slične gluposti.

 

Ovo ću da sačekam da se zvanično pojavi, kad sam mogao da čekam 20 godina, mogu još par meseci, nadam se da će biti igriva, za razliku od nesrećne X Rebirth.

Link to comment

Pa i neću. Smučile su mi se igre koje bivaju proglašene za završene (a u stvari su u ranoj beta fazi), pa ih posle gejmeri završavaju i prave razne community pečeve i slične gluposti.

 

Ovo ću da sačekam da se zvanično pojavi, kad sam mogao da čekam 20 godina, mogu još par meseci, nadam se da će biti igriva, za razliku od nesrećne X Rebirth.

 

teško da će biti community patcha pošto se radi o mmo. problem je što ne vidim kako igra u današnje vreme može da se održi. prosečan klinac kad se bude 20x razlupao o stanicu prilikom ulaska će reći: jebeš ovo daj da igram LoL. cena je takođe problem. koliko vidim igra je trenutno više nego igriva, samo se planete dodaju u hodu. 

Link to comment

 prosečan klinac kad se bude 20x razlupao o stanicu prilikom ulaska će reći: jebeš ovo daj da igram LoL

 

možda će staviti quest marker  :lolol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...