Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

32 minutes ago, keljans said:

Hteo bih samo da se zahvalim stoci iz MUFC poimence (Lingardu, Rašfordu i Marsijalu) što sam pao tiket u 90+ minutu.... Neka jedu govna i igraju u jebenom Brodarcu....

+1 i ja sam pao United za 60 eu . Da bog da otisli u championship 

Link to comment

Fudbal 4/5, NHL 4/6, NBA 3/3, Napoli je dosao 5+. Fudbal je na kraju dosao dobro. Barsa daje treci gol, u poslednjem minutu nadoknade, kada sam vec digao ruke od prolaza. City je takodje dosta kasno dao gol za prolaz, a sta tek reci za AZ, koji sa igracem vise daje dva brza gola. Napoli je doneo kanonadu u prvom poluvremenu, bez gola u nastavku meca. Tiket sa dvoznacima je pao na Interu, dok su Atalanta i Juve prosli. Celtic je lagano dobio derbi, PSV brzo okrece 0-1. NHL je mogao bolje.Tampa prolazi i fiksu, u samoj zavrsnici, dok je Pittsburgh glatko porazen. Islandersi ponovo ispostovase, no Las Vegas i Washington zakazase (Capitalsi pre svega, posto su ostali na nuli), 3-0 nakon prvog perioda i corak kasnije. Toronto taman po meri, Starsi konacno kako treba. NBA je prijatno iznenadio. Indiana i Brooklyn odigrase metiljavo prvo poluvreme, no over dolazi do kraja; Minnesota bez problema; San Antonio ocekivano. Kombo je naravno pao, na mecu Las Vegas-Washington. Procenat pogodjenih stvari je bio odlican (11/14, 78.57 %), te je i plus bio sasvim dobar.

Danas uplate po tiketu smanjih na 20% jucerasnjih, malo fudbala, a NFL nikad kilaviji sa poenima.

 

 

Fudbal

 

Ajax-Willem II 3+

Feyenoord-Roda 3+

 

Galatasaray-Goztepe 3+

 

Kvote, 1.73, 1.40.

Bez prostora za biranje danas, pa odigrah ono najverovatnije.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

 

NFL

 

New Orleans-Atlanta >52.5

 

Kansas-Miami >43.5

 

Tennessee-LA Rams >47.5

 

NY Jets-LA Chargers >41.5

 

Kvote, 1.90, 1.90, 1.90, 1.80.

Jos malo i krece NFL playoff, pa probah par meceva koji lice na overe.

Prva dva para su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Carolina H1(-9.5), Chicago w1, Kansas w1, New England w1, LA Chargers H2(-6.5), LA Rams w2, Jacksoville H2(-4.5), Dallas w1. Kvota 23.85.

Edited by Miljenko
Link to comment

Lepo od AZ-a što se prenuo na vreme, ali ne mogu da prežalim glupavi Vest Hem koji je uspeo da primi tri komada od Njukasla. :dry:

 

 

Kasimpaša - Basakšehir  GG4+

Ajaks - Viljem  1&pdg2

 

Ovo samo reda radi, za sitan ulog.

Link to comment

Imam 1 &over 43.5 na Kanzas. Prvo poluvreme 20:13, I onda klasika - celih 6 poena u drugom. Sad ce Chiefsi da trce i trose vreme. Nije samo to za tiket, cekao  bih jos ponesto, ali...

Odigrah, saljivosti radi, i tiket sa kvotama ispod 2: Saintsi, Chargersi, Lionsi i Cuwboysi. I to je nemoguca misija. Chargersi brane 14:7, Lionsi gube, jedino Saintsi dobijaju. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Lepo. Ja bih pao na Detroitu, da sam igrao samo fiks "u glavu".

Sutra KHL + NBA. Znam sta cu odigrati (Barys Astana 5+, St. Petersburg 5+, Boston w1, ostalo plusevi), samo jos da odlucim , koliko para staviti.

Link to comment

I onside kick prodje kad je "protiv" mene. :mad:

Da li je moguce da ce Chiefsi da ispuste ovo? Ipak, dok pisem, promasise ovi extra poen. 

I dobro je,  drugi onside kick nije uspeo. Ali i dalje gusto. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...