Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

Htela bih da sašijem (ili kupim, ali radije ovo prvo) nekoliko lepih letnjih haljina. Tek planiram obilazak prodavnica, a sad gledam modele na netu, pa rekoh, da postavim i ovde temu za vaše kreativne doprinose. Sve dolazi u obzir, s tim što bih volela da to ne budu preterano ekscentrični modeli. Hvala unapred na idejama, predlozima i sugestijama.img-thing-1.jpg

Link to comment

Nema kreativnih doprinosa :( što i ne čudi s obzirom na to da ni sama ne znam šta hoću, pa kako ćete tek vi znati šta da mi predložite..Ništa, ja ću birati materijale, a modele ću smišljati prema njima.što se mene tiče, moderatori mogu i da bace negde ovaj topik.

Link to comment

cekaj, nemoj da si na kraj srca :) nisi nam opricala kakvu bi htela: dugacku, kratku, s rukavima ili bez, sa kragnom ili ne, siroki dekolte ili uz vrat, na raskopcavanje, uz telo ili nesto zvonasto, na falte, cvikle, glokne, s karnerom ili bez, komplet s necim odozgo, recimo zaketom...ne mozemo ovako, na slepo.poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment

pa kad bih ja znala sve to, ne bih vas pitala ;) ja sam mislila ako ste nešto kupovale skoro, videle, naletele, da ta iskustva i modele prenesete ovde uglavnom mi treba nešto i za dnevni i za večernji izlazak, s tim što mi je problematičnije ovo za dnevni, jer večernje haljine nude veći manevarski prostor za maštu..nemam pojma..evo, ovako 1 hint: ako je suknja kraća, onda gledam da nemam veći dekolte ili gola ramena (leđa), tj. da ostali delovi tela nisu mnogo otvoreni. znači da samo 1 deo tela bude otvoren.

Link to comment

modesti, sad ću da se raspametim od tih haljinaa gle šta sam samo ja našla tragajući na netu:plava-haljina-sa-rukavima.jpgplava-haljina-od-satena.jpghaljine-neznih-boja.jpgi ništa više..

Edited by Luka
Link to comment

ja sam skroz ovisna o haljinama-kosuljama za preko dana, nema nista lakse za kombinovanje, uvek izgledas odlicno a ujutru samonavuces preko glave. imam ih 4-5 komada u raznim bojama (neutralnim) i samo menjam marame i nakit pale_trench.jpg

Link to comment
Luka, imas nekog krojaca da preporucis? Moze i na pm.
Nemam na žalost, ja sama šijem, ali samo meni, drugima ne umem a ni nemam vremena, živaca i tako to.. sorry
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...