Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

Upravo tako. Ja mislim da na knjige nikada nisam platio ništa. Ni carinu ni pdv, a kupovao sam ih ohoho. Naravno nikada preko limita za carinu.

Link to comment

Ja ni na šta (a uglavnom su jeftiniji gedžeti u pitanju) nisam platio pdv, do pre par meseci. Od tada sam platio na kameru (cena 50 e) i jedan ručni sat (koštao je oko 15e).Stizalo još par drangulija, ništa dodatni troškovi.

Link to comment

Jel narucivao skoro neko knjige? Znam da je pre bilo za sve knjige bez pdv i carine a sad cujem da su nekim ljudima stizale sa dodatnim troskovima? Narucio bih par komada sa amazona pa da se pripremim i za dodatni trosak ako ga ima :)

U ponedeljak stigla knjiga upravo sa amazona, naplatili mi pdv
Link to comment
  • 2 weeks later...

Da li se nekom desilo da naruči sa sportsdirecta i da paket stoji u Lidsu 6 dana?

Dešavalo se da iz Engleske u Madjarsku, do Pešte, dodje za 1 dan, sledeći dan stigne u Bgd...a onda u Beogradu stoji 3-4 dana. Najduže čekanje mi je bilo "okruglo" dve nedelje. tada su kilavili svi koji su mogli.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Prodaće mi se neke karte jbt, a Intesin sistem za verifikaciju kupovine putem SMS-a ne radi već par sati: http://verifiedbyvisa.com/

 

Morali bi da stave opciju, da na sopstvenu odgovornost, izvršiš plaćanje i bez SMS verifikacije, ovako je kupac zarobljen zbog tehničkog problema posrednika (Intesina internet kartica).

Link to comment

Jel zna neko pouzdano koji su troškovi korištenja Intesine Visa internet kartice?

Održavanje računa se ne plaća koliko vidim, šta se onda plaća, provizija pri transakcijama?

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...