Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Почео South Park: The Stick of Truth. После првих сат времена мало подељени утисци.

 

Крене генијално, одувек сам желео да уђем у тај свет а због врсте анимације коју користе Паркер и Стоун овде је илузија потпуна, али се врло брзо испостави да је то није тај свет већ неки мало опрезнији и упегланији. Картман, као и увек, вади ствар али је за сада само искоришћен (одлично) за туторијале.

 

Видећу како ће да се одвија даље, али ако се нешто озбиљније не промени у следећих пар сати играња мислим да ћу да је препустим клинцима, а ја ћу да се ограничим на повремено кибицовање. 

Link to comment

Hm, ne znam koliki su ti klinci, ali u igri te čekaju neke stvari koje nisu baš tek tako...hm...za klince, kako bi igra možda delovala u početku.

 

U igri imaš insertaciju anal probe-a po uzoru na prvu epizodu SP-a (čitaj - tema celog nivoa je kako Rendija Marša vanzemaljski aparatus trpa u bulju dok ti pokušavaš da ga oslobodiš), zatim imaš obavljanje ginekološkog zahvata, i još par stvari koje baš i nisu za malu decu - možda.

 

Ti prosudi.

Link to comment

Хвала на упозорењу, знам за то јер сам читао приказе игре, али мислим да имам ону цензурисану верзију са натписима. 

 

Што се тиче ванземаљаца који некога трпају у буљу и осталих уобичајених Саут Парк болештина, мислим да је оно што се појављује у серији милион пута нормалније од свакодневнице којој смо изложени. Од скоро сам увео породично гледање Саут Парка, наравно само епизода које пре гледам и процењујем да ли су баш и за клинце испод 13 или нису. Апсолутни хит у кући је Make Love Not Warcraft епизода ;)

 

Капирам да је боље да се први пут сретну са свим тим стварима кроз Саут Парк и моје и женине коментаре него кроз шапутање вршњака и глуве телефоне настале полуинформацијама добијеним од полусвета.

Link to comment
  • 2 weeks later...

ljudi, ako moze mala pomoc,

nemam pojma nista o igricama, igrao sam samo malo kvejk i civilizaciju...

interesuje me tehnicki aspekt, tj environment, pa ako bi mogli da mi navedete neke najpopularnije igrice, onako zanrovski podeljeno, tipa ww1/2. medieval, ancient, scifi, savremene, fantazi i tome slicno....

hvala

Link to comment

Ovo ce se definitivno igrati, jedino me malo buni najava ovog Star Citizen-a (radi ga lik koji je radio Wing Commandera i Privateer). Kako god bilo, Eve ce konacno dobiti dobru konkurenciju.

Link to comment

ljudi, ako moze mala pomoc,

nemam pojma nista o igricama, igrao sam samo malo kvejk i civilizaciju...

interesuje me tehnicki aspekt, tj environment, pa ako bi mogli da mi navedete neke najpopularnije igrice, onako zanrovski podeljeno, tipa ww1/2. medieval, ancient, scifi, savremene, fantazi i tome slicno....

hvala

 

 

Eh sad. To ti je ko da kazes da dosad nisi gledao nijedan film, pa trazis preporuku. Imas milion igara za milion ukusa. Preciziraj malo sta te zanima. Odredjeni setting, zanr, gejmplej ?

Link to comment

dao si odlican primer sa filmom.... zamisli da sam student scenografije koji se nije bas nagledao filmova, pa bi naprecac da doznam relevantne filmove koji se isticu scenografijom, po gore navedenim zanrovima....

scenografija igrica, 3d okruzenje, to me zanima, necu da se igram...misim, mogo bi sam da nabadam pa na sta naletim, ali bi mi par naslova pomoglo...

Link to comment

dao si odlican primer sa filmom.... zamisli da sam student scenografije koji se nije bas nagledao filmova, pa bi naprecac da doznam relevantne filmove koji se isticu scenografijom, po gore navedenim zanrovima....

scenografija igrica, 3d okruzenje, to me zanima, necu da se igram...misim, mogo bi sam da nabadam pa na sta naletim, ali bi mi par naslova pomoglo...

 

http://www.buzzfeed.com/awesomer/36-beautiful-landscapes-that-prove-that-video-games-are-art

 

Неке старије које нису споменуте а важне су иако две нису ни 3д:

 

Yoshi's Island

Shadow of the Colossus

Machinarium

Final Fantasy 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...