Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

Inače Geo challenge rekord mi je nešto preko 36 hiljada, ali za Word challenge sam duduk :)
nemas pojma kako te mrzim u ovom trenutku17k i ni makacdoduse nisam ni igrao jedno nedelju dana ..ali opet mrzim te
Link to comment
nemas pojma kako te mrzim u ovom trenutku17k i ni makacdoduse nisam ni igrao jedno nedelju dana ..ali opet mrzim te
Meni se skor naglo poboljšao od kada sam smanjio rezoluciju na ''krš'' ;) Kapiram da bih imao bolji skor kada bih imao jaču konekciju, uvek mi zabaguje na zastavicama i ne mogu da pređem 44 u nizu, a ta jedna mi je potrebna za još jedan bonus...
Link to comment

Ne verujem da je do internet veze, pre će biti da je do kompa (procesora pre svega, pretpostavljam). I meni na low ide bolje (preko 38k), zastave preko 15000 ali me kolju države to mnogo sporo radim. :) U svakom slučaju jedino zbog toga i imam nalog na fb.

Link to comment
  • 1 month later...
Ja 48,460 bez ove četvrte zajebancije, mrzi me da igram tako da sam sad ispao iz forme totalno. :P
Takodje...Inace najbolji rezultati su mi 16+, 11+ i 15+ hiljada al' nikako da ih uklopim... s ovom novom moze preko 50 sigurno ali ne igram vise, bas me mrzi. Edited by Feindouno
Link to comment

Ma nema nikakva tajna, ako ti koči igra, pored onog dugmeta za mute gore levo imaš dugme za smanjivanje kvaliteta slike. Kad je na low igra teče brže (zapravo normalno a ne usporeno) tako da za isto vreme imaš šanse da ubodeš više tačnih odgovora i tako postigneš veći rezultat.Feindouno, ti imaš dosta prostora za napredak u ovom drugom delu. :)

Link to comment
Imam 39k bez ove nove, cetvrte igre.
Prebacio 40k :P
Ja 48,460 bez ove četvrte zajebancije, mrzi me da igram tako da sam sad ispao iz forme totalno. :P
jeb` te se .... <_< ispadoh najgori Ali nadjoh 1 "pametnu" na fB-ugrunfhe0.jpg
Link to comment
Ma nema nikakva tajna, ako ti koči igra, pored onog dugmeta za mute gore levo imaš dugme za smanjivanje kvaliteta slike. Kad je na low igra teče brže (zapravo normalno a ne usporeno) tako da za isto vreme imaš šanse da ubodeš više tačnih odgovora i tako postigneš veći rezultat.Feindouno, ti imaš dosta prostora za napredak u ovom drugom delu. :)
Tesko... glup sam za tu drugu igru, mislim da bih mnogo lakse ubo jos 5 gradova u trecoj nego da tu popravim rezultat... ovih ~11k je otprilike neki maksimum koji sam postigao do 3 puta, ostalo sve 8-9....
Link to comment
  • 3 weeks later...

A kako stojite sa Traveler Iq-om? Ja sam najviše ostvario 628k, za sada.Igra je u istom fazonu kao treća igra na Geo challenge-u, potrebno je locirati mesto. Osnovna igra ima 15 nivoa, ali ima još oko 12 hiljada drugih igara, npr. mesta u bivšoj SFRJ, Balkansko poluostrvo, fudbalski klubovi u Evropi... u prinicipu ''sve živo'' jer svako može da napravi sopstvenu igru.Malo je glupo što je kursor malo ''nezgodan'' tj. gotovo je nemoguće a ne pogrešiti barem 20 km, ali igrica je sasvim solidna.http://apps.facebook.com/travelpod-challenge/

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...