Jump to content
IGNORED

SBB promenio cene internet usluga


Lloyd Wyman

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Čuh da odobravaju popust od 10 posto onima koji su u centru Beograda ostali bez usluga 2-3 dana prošle nedelje. Pa koga ne mrzi, zna šta mu je činiti.

 

e. Najvažnije zaboravio. Popust onima koji se bune. Kako su fini.

Edited by Malkmus
Link to comment

Čuh da odobravaju popust od 10 posto onima koji su u centru Beograda ostali bez usluga 2-3 dana prošle nedelje. Pa koga ne mrzi, zna šta mu je činiti.

 

e. Najvažnije zaboravio. Popust onima koji se bune. Kako su fini.

ja sam super zadovoljan sa sbb-om - u stanovima na dva mesta u centru, par problema za, već koliko, 15 godina, i uvek se posle prijave, pojave u roku od dan-dva

 

internet uvek na deklarisanoj brzini

Link to comment
  • 2 weeks later...

Rastanak se primakao. Posle x godina Sezampro i Oriona, odjavljujem Orion telekom i prelazim kompletno na Ikom(dosad sam imao samo njihovu kablovsku TV), ako sve bude u redu.

 

'Ako sve bude u redu' znači da mi Orion ne naplati neke penale za opremu i sitna slova što se inače masovno dešava - penali su obično oko 7k,  kao i da Ikom odradi svoj deo posla kako očekujem. Bumo videli

Link to comment

Da li se znaju posledice™ po korisnike IKOM-a? Recimo da li ce smesna brzina od 10Mbps za Flat 2 biti povecana makar za duplo?

Edited by Milosh76
Link to comment

Kol'ko sam shvatio, kad prođe tehničko preuzimanje (što se u osnovi svodi na povezivanje već iskabliranih zgrada sa SBBovom infrastrukturom - a na dosta mesta su IKOM i SBB bili ako ne u istoj zgradi, onda vrlo blizu), IKOM korisnici će dobiti sve isto što i SBBovi, uz popuste i akcije za nove korisnike.
 
Ja nisam IKOM, al' kad smo već na SBB temi, ponudili mi da za 700din više mesečno pređem sa 50 na 100mbit (ja sam fiber korisnik, jer je optika na mojoj zgradi).
 

1.TELEVIZIJA:
155digitalnih kanala
45HD kanala
Plus paket
Cinestar TV Premiere HD paketi
D3GO
TV unazad 72h
Pickbox( baza preko 3000 filmova, serija, dokumentaraca besplatno)
 
2.INTERNET
100/6Mb/s (u Vašem slučaju upload biće veći zbog fibera)
Unifi
Unifi travel( neograničen internet u inostranstvu)
Menja Vam se oprema za ruter, dobijate UBEE ruter.

3.TELEFON:
1500min mesečno ka svim fiksnim brojevima u Srbiji
200min mesečno ka preko 70 zemalja u Zoni 1.
Promocija za Vas kao postojećeg korisnika je da ukoliko se odlučite za ovaj paket, dobijate benefit da plaćate 6 meseci paket po staroj ceni od 3589din, od sedmog meseca tj,  nakon 180dana plaćate punu cenu paketa od 4289din.

Pored ovoga, imaju neki tal sa Telenorom, pa na izabranom post paid paketu dobijam 50% više svega...

Link to comment

To sam uzeo ja kod SBB, dobices i 10mbps vise interneta, besplatne razgovore telenor-sbb i hbo paket... dobra ponuda, a sve sto ti treba da povezes telenor postpejd sa sbb nalogom...

Link to comment
  • 4 weeks later...

Predajem se, moraću da doplaćujem 610 din. za statičku IP adresu.

 

CG NAT (na Total Mix ADSL-u) mi pravi ogromne probleme, neuporedivo sam manje vidljiv / konektibilan. Često ne mogu ni da pristupim nekim sajtovima, RyanAir malo-malo pa mi je nedostupan, sve dok me ne zadesi adresa koja nije blacklistovana.

 

Fino su se dosetili načina da izmuzu još para, mada neće mnogo ljudi osetiti potrebu da zaobilazi CG NAT.

 

Da li statička IP adresa predstavlja (mnogo) veći rizik u pogledu sigurnosti / privatnosti?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...