Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

Nema šanse, nemam dovoljno mesta, tj. ostalo bi mi premalo nakon instalacije. Nameravala sam da kupim novi hard i pre nego što sam videla koliko je Leopard lep :blush: . Ali, kao što rekoh, to će pričekati dok mi prođe džepna kuga angry.png .

Link to comment

caos drustvoLeopard sasvim fino radi na mom MBP... otkad sam iskljucio spotlightU toku je ovih dana budzenje kucnog home cinema hackintosha, zasad je na 10.4.10... probam da instaliram Leopard Server na njega...

Link to comment

Btw, to sa spotlightom sam pročitao na još 1 mestu, kao i amogućnost korišćenja Disk Utility. U pitanju je takođe upgrade, a ne clean install.Mislim da će se malo sačekati sa Leopardom. Samo se plašim da Apple nije poludeo u tržišnoj trci sa Vistom, i istripovao da težište baci na iMašina za Sudove i išporet gedžete :unsure:

Link to comment

Ja sam imao problem sa Spotlightom odmah nakon instalacije, tj. posle restarta. Odjednom je MacBook poceo da radi sa diskom i sa procesorom ( indeksiranje fajlova i kojecega hos sto radi spotlight) ali, kad sam ga nasilno prekinuo jos jednim restartom sve se vratilo u uobicajene vode. Jedino sto je zauzece memorije malo vece nego kod Tigra, sistem osetno brze radi. P.S.Radjen je upgrade sa 10.4.10

Link to comment

Da su poludeli, poludeli su. Ipak negde verujem da imaju toliko razuma da ne pocnu da prave smece zarad kolicine.Citam malo Logic 8 forume, pa se na par mesta pominje da clean install resava neke probleme.

Link to comment

ja se nisam bavio pisanjem po forumima, pisao sam direktno u apple. niko naravno nije odgovorio, a posto sam u medjuvremenu ustanovio da je moj mek kupljen 1. oktobra i utvrdio da mi pripada update za 10 dolara, vratio sam se uobicajenoj brizi za gladne u africi...

Edited by blek
Link to comment

e, pa nisam ga jos dobiozvao sam u apple centar, imaju samo retail verziju po punoj cifri, a upgrade se jos ceka.ortak ga svejedno skida sa torenta, pa ako ne stigne uskoro u apple, tko znahack leopard za pc nisam uspeo da instaliram, izgleda da mu treba 64bit procesor koji nemam. citao sam one prozivke, smesne su. samo mi je bezveze sto se ikonice u docku ne razlikuju od foldera.svejedno, ekipa se vec snalazi... http://www.123macmini.com/news/story/804.htmlhoces li ti uskoro da se leopardizujes?

Edited by blek
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...