Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Ма да, није врхунски тренер. :lolol:

 

Imaš vrhunskih trenera koliko hoćeš, nije to sve. Njima status i karijera uvek vise o koncu, nisu Specijalni pa da operišu u samo svom svetu, neopterećeni rezultatima, igrom, novcem, raspoloženjem uprave i navijača...

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Ma, kakav riport, tvoji postovi ovde ljudima mame smeh do suza. Veliki je luksuz to izgubiti.

 

Mени Руксинови постови маме смех до суза јер је духовит и цар, чисто да са тим не буде неке забуне. А то што воли Гладиолу... па, ники није савршен.  :happy:

Link to comment

Mени Руксинови постови маме смех до суза јер је духовит и цар, чисто да са тим не буде неке забуне. А то што воли Гладиолу... па, ники није савршен.  :happy:

 

+1000

Link to comment

Ruxine polako ali sigurno koracas ka pokojnom SZD.

 

Čisto da stavimo stvari u perspektivu, ovo je topic na kome odrasli ljudi iz balkanske majčine duckometrišu i kao svađaju se zbog engleskih klubova

 

I  vi onda nekoga terate na szd. Mislim, uozbilji se  ^_^

Link to comment

Pep nakon Bayerna upropastava i City. :( Kad je Mancini vodio... Eee, tad se znao red i osjecaj za spektakl, Napoli je i sa urugvajskim Higuainom mogao da iscupa bod, a sad...

Link to comment

Čisto da stavimo stvari u perspektivu, ovo je topic na kome odrasli ljudi iz balkanske majčine duckometrišu i kao svađaju se zbog engleskih klubova

 

I  vi onda nekoga terate na szd. Mislim, uozbilji se  ^_^

 

Daj jos neki advokat za Ruxina da se javi pa da se uozbiljim stvarno  :lolol:

Edited by John Coltrane
Link to comment

Da, i meni se sve činilo da ja bila jedna sezona u kojoj je murinjov čelzi igrao dosta dobar fudbal (ovo poređenje sa pepom ne pipam ovaj put -_- ). Sećam se kroz maglu nekog seksa protiv tipa svonsija i da sam bio vrlo zadovoljan pogledanim, verovatno je to ta godina.

 

Ali jel bio depresivan u derbijima, to je glavno pitanje?

Edited by Ruxin
Link to comment

Mени Руксинови постови маме смех до суза јер је духовит и цар, чисто да са тим не буде неке забуне. А то што воли Гладиолу... па, ники није савршен. :happy:

+1000

Da navija za Arsenal bio bi potpuni kralj sportske sekcije foruma :)

Link to comment

Da, i meni se sve činilo da ja bila jedna sezona u kojoj je murinjov čelzi igrao dosta dobar fudbal (ovo poređenje sa pepom ne pipam ovaj put -_- ). Sećam se kroz maglu nekog seksa protiv tipa svonsija i da sam bio vrlo zadovoljan pogledanim, verovatno je to ta godina.

 

Ali jel bio depresivan u derbijima, to je glavno pitanje?

 

zapravo polusezona -_-

 

 

pa odavno je poznato da obicno igra ziheraski u derbijima, pogotovo u gostima. jedva cekam gradski derbi da vidim kako ce se zavrsiti.

Link to comment

zapravo polusezona -_-

 

 

pa odavno je poznato da obicno igra ziheraski u derbijima, pogotovo u gostima. jedva cekam gradski derbi da vidim kako ce se zavrsiti.

Da, upravo mi palo na pamet posle prošlog posta - zar te sezone igra otišla u neki težak krš posle zime? :D

 

Ja nemam pojma kako njegove ofanzivce ne ubija u pojam to što im trener toliko veruje da obavezno pribegne destrukciji čim zagusti

Link to comment

Btw hvala na lepim rečima, ali da kažem čisto da se razumemo - džon je skroz oke lik (za sektaša -_- ) , nikakav problem nema između nas.

 

Ja se trudim da sve ovo vidim pre svega kao dobronamernu zajebanciju, stvarno mi nije cilj neko lupa tastaturu zbog mene ili šta već. Ali kapiram i sam da umem da preterano smorim i odlutam u tu neku hiperprodukciju. Tako da stvarno nemam ništa protiv da budem riportovan, pa i da popijem taj ban ako treba. Ali mi je ''dobronamerno'' skretanje pažnje da sam na nekakvoj ivici nečega zaista bezveze, posebno kad se ponavlja svakih par dana.

Link to comment

mi smo igrali sjajan fudbal u murinhovoj drugoj sezoni drugog mandata. isto kao sada pep

Igrali ste prvu polusezonu. Onda ste fasovali na Novu godinu od Tottenhama i imali u dlaku isti broj bodova i gol-razliku sa Pellegrinijevim Cityjem pa se Mou presaltao na taktiku "odbrana na 0:0, a sta dragi Hazard uradi, uradi" do kraja sezone i osvojio titulu + Liga-kup.

Link to comment

Imaš vrhunskih trenera koliko hoćeš, nije to sve. Njima status i karijera uvek vise o koncu, nisu Specijalni pa da operišu u samo svom svetu, neopterećeni rezultatima, igrom, novcem, raspoloženjem uprave i navijača...

Нема. Оваквих као специјални можда има до пет у свет.

 

Mени Руксинови постови маме смех до суза јер је духовит и цар, чисто да са тим не буде неке забуне. А то што воли Гладиолу... па, ники није савршен.  :happy:

Ма супер је Руксо, него зна некад да удави онако поштено, за сву кинту. Но, и то је ваљда у Гладиолином стилу. :naughty:

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...