Jump to content
IGNORED

Asimilacija i integracija u Jugoslaviji


Dr Arslanagić

Recommended Posts

Nisam.

Ali sam zato razvio sposobnost da prepoznam priucenikatm 90-ih i svih gluposti kojima isti barataju.

Samo podignem prvi kamen na koji naidjem i - cap! - eto njih.

Znam, mogu da kovertiram sve sto imaju/imate da kazete: razlikujete se samo po stepenu sofisticiranosti kojim pokusavate da prodate budalastine koje vec prodajete i bojim se - verujete u njih.

Zato - nastavi sa radom  ;)

Tako sam i pretpostavljao missim da ste radili na toj vještini da ako je  talenat i (pred)uslov  bez vježbe i usavršavanja nema ozbiljnih rezultata.Tako je to i u mnogim drugim disciplinama.Šta reći kakvu poslugu porati ? Samo naprijed ! 

Edited by Najiskrenije
Link to comment
  • Replies 361
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MancMellow

    54

  • hazard

    42

  • Dr Arslanagić

    35

  • Tribun_Populi

    20

Jugoslovensko carstvo, sa očuvanim istorijskim pokrajinama, ustanovama i pravicama, sa jugoslovenskim carem koji bi bio i srpski kralj i hrvatski ban i crnogorski knjaz i herceg od Svetoga Save i car Indije, sve što treba. Maksimalno agresivna spoljna politika prema srpsko-hrvatsko-slovenačkim dušmanima, rat sa Italijom oko jugoslovenskih teritorija, pozajmljivati pare i školovati sirotinjsku decu u oficire, prave jugoslovenske oficire i patriote, oteti ih od popova i hodža, da ih bude pola miliona. Uvek i svuda kontra neprijatelja đonom. To stvara zajednicu interesa, leđa uz leđa protiv dušmana. Da smo natakli makarondžije na kurac, obesili D'Anuncija za jaja i umarširali u Udine, svima bi bilo jasno šta je jugoslovenska država i kakav je zalog za budućnost njenih naroda.

 

To ukratko.

Ima istine u ovome. Ali bez šale...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...