Jump to content
IGNORED

Love at first sight


voja i

Recommended Posts

mnogo :o
naravno da je mnogo, stavise nedostizno za nas smrtnike. :)ali vredi svaki ulozeni ?, za onoga ko to zadovoljstvo moze sebi da priusti. i sto je jos vaznije, da ga posle poji, servisira, placa osiguranje za 600cv, etc.zamisli samo zadovoljstvo kada na auto-bahnu das pedalu napaljenku u caimanu. :lol:a i stane mnogo vise stvari, dece, kucica nego u ostale automobile tih karakteristika.
taj je, garantovano, bio na šablonu. za tako kratko vreme nije mogao da izgubi 1/3 vrednosti, ni u loodilu. :huh:edit:javi mi ako padne na ispod 40k :lol:edit2: zaboravih na beMzin. <_< Edited by voja i
Link to comment
hteo si reci u cayenu?
ne. nisam hteo. <_< i nisam na taj traktor mislio.najmladje chedo - caiman (sa Y).aobavestenitm!2005_porsche_cayman_s_20_m.jpg Edited by voja i
Link to comment
mene oduševila ova krasotica. i navodno ima papučice prilagođene za vožnju u štiklama (da stopalo bude u udobnijem položaju)new-mazda-2-main.jpg
stani bre, ideja topika je bila u fazonu "nemoguca ljubav". :D[a ne ove igracke dostupne svakom normalnom dzepu.]
Link to comment
sto se audija tice, prvi izbor:f_audir810187m_ca80c7a.jpgcool.gif kao downey jr u ironmanu :Dmada videh jedan u bgdu, cini mi se da ga petosevic vozi
Jedan od direktora moje firme je hteo da uzme R8, ali uz ovaj credit crunch sigurno nece u skorije vreme. I drugi se ratosiljao svoje 911-ce i vozi 12 godina starog BMWa 540.Trebalo je videti radost kad je R8 stigao i u nas mali grad - a on zakazao unapred test drive :D Edited by jms_uk
Link to comment

bas lepo sto vam se svidja, ali u engleskom CAR-u ga zamal' ocrnise posle test drive-a. mrzi me da kopam po starim brojevima, spakovani su vec u kutije, ali bilo je par sjajnih opaski. :Dne zaboravite da je i lamborghini-gallardo.jpgtakodjeR audi. cool.gif

Link to comment
bas lepo sto vam se svidja, ali u engleskom CAR-u ga zamal' ocrnise posle test drive-a. mrzi me da kopam po starim brojevima, spakovani su vec u kutije, ali bilo je par sjajnih opaski. :Dne zaboravite da je i lamborghini-gallardo.jpgtakodjeR audi. cool.gif
a da dodamo da je VW, Audi, i ostali takodjeR pod Porsche-tom cool.gif trolujem topic, nemam ljubav na prvi pogled. samo neka je veliko i brzo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...