Jump to content
IGNORED

Automobili na elektricni pogon


hazard

Recommended Posts

Jeste ali ipak je to butik brend. Lika inače jure investitori iz celog sveta, možda napravi i neku masovnu proizvodnju.

 

Ne pratim baš pomno situaciju sa baterijama ali mislim da je i tu nešto surovo izdominirao i da već razvija sopstvenu granu biznisa samo za to.

Link to comment

ако се не варам римац ради са неким већим произвођачима, мислим (чисто овако гледано са стране) да му овај његов пројекат дође више као реклама, демо онога шта ради

Link to comment
  • 1 year later...
  • 8 months later...

juče sam u gradu videla ovog kineskog anti-teslu

 

B0640720915.jpgB0640720918.jpg

 

s tim što uživo još više podseća na psa - rešetkasti deo napred je bio hromiran i sa okruglim rupicama kao njuškica sa dlačicama, a i uši tj. retrovizori su bili nekako lepršaviji

imao je cherry logo

zanimljivo, na internetu skoro da ne nalazim ništa o ovom modelu, osim na alibabi i još par sličnih sajtova gde košta i po 2000$ i nije cherry nego ovaj neki varijetet

ambivalentna su mi osećanja bila uživo, od odvratnosti do awwww

 

ed. anti-tesla u smislu dostupnosti auta (inspirisano stavom jednog forumaša)

Edited by beyoncé
Link to comment

Logicno, jer u Srbiji elektromobil ne mozes da registrujes

+ ako kupiš hibrid, nemaš očlakšice... Kupiš, npr. RAV4 hibrid, sa motorom od 2500 kubika i plaćaš registraciju na ful 2500... Idiotluk...

Link to comment

Logicno, jer u Srbiji elektromobil ne mozes da registrujes

 

Jesi li siguran?

 

Meni je receno da [sad] moze.

 

Npr. e-UP VW je oko 15k RSD registracija i osnovno osiguranje od autoodgovornosti

Link to comment

juče sam u gradu videla ovog kineskog anti-teslu

 

B0640720915.jpgB0640720918.jpg

 

s tim što uživo još više podseća na psa - rešetkasti deo napred je bio hromiran i sa okruglim rupicama kao njuškica sa dlačicama, a i uši tj. retrovizori su bili nekako lepršaviji

imao je cherry logo

zanimljivo, na internetu skoro da ne nalazim ništa o ovom modelu, osim na alibabi i još par sličnih sajtova gde košta i po 2000$ i nije cherry nego ovaj neki varijetet

ambivalentna su mi osećanja bila uživo, od odvratnosti do awwww

 

ed. anti-tesla u smislu dostupnosti auta (inspirisano stavom jednog forumaša)

 

Za 2K ovo je strava. Pa kvalitetan elektricni bicikl kosta 2K. Ne znam koliko bi kostao transport i porez na uvoz. Ako ne previse kupujem.

I elektricni skuteri su im interesantni.

Edited by noskich
Link to comment

Npr. e-UP VW je oko 15k RSD registracija i osnovno osiguranje od autoodgovornosti

 

e-UP je inace (ne)ocekivano* startan auto

 

*ocekivano jer kada se razmisli: mali i lagan auto koji ima elektro motore sa ogromnim obrtnim momentom,

a neocekivano, pa zato sto udjes u UP pa ne ocekujes tako sta od njega

 

inace, meni je tesla S jedan mega fejl sto se tice interijera i kvaliteta izrade.

bas  me je razocarao, nakon odlicne spoljasnosti ocekivao sam jednak wow utisak i unutra....

u toj klasi cene, od onih automobila u kojima sam se vozio, po nekvalitetu ga sije samo maserati levante

Link to comment

e-UP je inace (ne)ocekivano* startan auto

a neocekivano, pa zato sto udjes u UP pa ne ocekujes tako sta od njega

 

//mali off: Moj dever ima skoro dva metra, i neko vreme mu je sluzbeni auto bio UP. Prvo je pukao od smeha kada ga je dobio a onda rekao da ima mnogo vise mesta nego sto se cini i sasvim ga lepo vozio nekoliko meseci, u proseku sat i po na dan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...