Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Postojanje takvih glasila je "javni interes" . Postoje aktivnosti u jednom drustvu koje su dobre za to drustvo, ali su jansno "neprofitne"...

 

 

Pa se onda kao javni interes nametne i FK/ KK, C.Z, Pr'zn, OFK, Nole .... i otme desetak miliona dok si reko sex.

Link to comment

@zmanic

 

O znacaju lokalnih medija za drustvo mi je potpuno besmisleno da uopste raspravljam, knjige su pisane na tu temu, ali bilo bi dobro da barem prelistas neki broj Vranjskih ili npr. Mokrinskih novina koje imaju duplo veci tiraz nego sto Mokrin ima stanovnika, umesto sto o svima sudis na osnovu tvog lokalnog medija, koji je, verujem ti, los. Sto se Vranjskih tice, meni je dovoljno sto se bez njih nikad ne bi culo za Pahomija...

Link to comment

@zmanic

 

O znacaju lokalnih medija za drustvo mi je potpuno besmisleno da uopste raspravljam, knjige su pisane na tu temu, ali bilo bi dobro da barem prelistas neki broj Vranjskih ili npr. Mokrinskih novina koje imaju duplo veci tiraz nego sto Mokrin ima stanovnika, umesto sto o svima sudis na osnovu tvog lokalnog medija, koji je, verujem ti, los. Sto se Vranjskih tice, meni je dovoljno sto se bez njih nikad ne bi culo za Pahomija...

 

+1

 

Vranjske su bile veće od Vranja tačno onoliko koliko je radio Studio B bio veći od Beograda

Link to comment

@zmanic

 

O znacaju lokalnih medija za drustvo mi je potpuno besmisleno da uopste raspravljam, knjige su pisane na tu temu...

 

Nekada su i lokalne brice bili mnogo bitniji za stanje psihosomatskog pritiska stanovništva na lokalu, ... lokalni fijakeristi za saobraćaj do železničke, lokalni popovi za pismenos' pametne dece ....

 

ali više to nisu.  Sad je to preuzeo na sebe ovaj i ovakakv sistem. Žalite se njemu!

 

 

PS

Moj zadnji post na temu mediji i medijumi.

Link to comment

Najcitaniji u onlajn tekstu lamentira nad pretvaranjem ubistva u rijaliti, a na danasnju stampanu naslovnu stavi "Najcitaniji otkriva 24 sata dramaticne potrage i kljucno pitanje - ko se javio na telefon"

 

Da nije u pitanju tragedija i nerazreseno ubistvo, pa da se covek i smeje.

Link to comment

Srpski telegraf najjači? To burazer direktno stoji iza tog smeća od novina ili šta?

 

A to sa ubistvom prevačice je davno prevršilo svaku meru, prosto nemam reči za opisati to što rade.

Da smo iole normalna zemlja pa da ih ta porodica odere od odštete.

Edited by mraki
Link to comment

A to sa ubistvom prevačice je davno prevršilo svaku meru, prosto nemam reči za opisati to što rade.

Da smo iole normalna zemlja pa da ih ta porodica odere od odštete.

 

Svako normalan vidi da postoji razlog za hajku na porodicu, i da razlog nije ni tiraž tabloida, ni zanimanje javnosti, već da hajku neko forsira.

 

Nije se toliko pisalo ni o sirotoj devojčici iz Bajmoka ni o pobijenim ljudima u onom vlaškom selu.

Link to comment

Pre bih rekao da su marjanovići u dilu sa kuririma,informerom naplaćuju intervjue , reportaže ,slikanje,prodaju se za male pare...

Ne znam porodicu pevačice, koga ona ima , vidim da se javlja neka sestra. Nekom najrođenijem ovako nešto da se desi mislim da bi za primer

 novine nabio u usta Mariću il Vučićeviću i zapalio, pa neka odrobijam 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...