Jump to content
IGNORED

Podcast


Atreid

Recommended Posts

na to sam i mislio, ali me zanima jel postoji još nešto sem iTunesa (koje skidam, zbog Billa Mahera pre svega ).ne mora da skida, dovoljno je i da prati jel okačen novi podcast.

Link to comment
na to sam i mislio, ali me zanima jel postoji još nešto sem iTunesa (koje skidam, zbog Billa Mahera pre svega ).ne mora da skida, dovoljno je i da prati jel okačen novi podcast.
bill maher ima podcast? ili slusas real time?
Link to comment
a jel ima neki software za praćenje kad je izbačen novi podcast ?
najjednostavnija je kombinacija da ubacis rss feed podcasta u google reader... barem tako ja radim.
Link to comment
bill maher ima podcast? ili slusas real time?
real time. ionako ga 90% vremena slušam dok nešto drugo radim (kad ga kupim na netu).
najjednostavnija je kombinacija da ubacis rss feed podcasta u google reader... barem tako ja radim.
a, da, super ideja.Taman da iskoristim ovaj NewsBlur za Chrome koji mi trenutno služi za DIY, kuhinjske i nokia-related sajtove :D
Link to comment
nerdist, epizoda sa mitbastersima :Hail:ne preporucujem slusanje u vankucnim uslovima. kliberila sam se od smijeha, a onda se sjetila da oko mene ima nepoznatih ljudi.
kad kliknem da slusam pise file not foound, a ne mogu ni da downloadujem. isto je i sa podcastom gde je gostovao maher.
Link to comment

oklen skidas?ja sam preko ajćunsa skinuo lagano.dobre su epizode i sa nathanom fillionom i kevinom smithom [iako inace ne obozavam kevina smitha].tj, dobra je skoro svaka, ukljucujuci i ove nove guestless epizode.

Link to comment

pa preko ovog sajta koji si ostavio. nemam ni ideju kako da skinem preko ajcunsa posto program koristim samo da prebacim muziku na ajpodu.provalio sam, super je.

Edited by kojot
Link to comment

otkrio sam carstvo podcasta na ajcunsu. majko mila, koliko je ovo dobro. upravo slusam spycast, gde prica sin osnivaca hamasa koji je postao izraelski spijun. ne mogu da verujem da ovo postoji.

Edited by kojot
Link to comment

:)takvo sam prosvjetljenje ja dozivjeo prije nekih 2-3 mjeseca. sad sam subscribeovan na toliko podcasta da ne mogu da ih stignem sve preslusat. a sad cu i taj spycast da nadjem. awesome.

Link to comment

šteta što ste tek sada provalili.ja dosta dugo već slušam military history podcaste ili neke za posaonaravno i dalje mi je najbolji this american life

Edited by korindjar
Link to comment
šteta što ste tek sada provalili.ja dosta dugo već slušam military history podcaste ili neke za posaonaravno i dalje mi je najbolji this american life
o cemu se radi?
Link to comment

radi ira glass. čoveka su par puta ubacili i u daily show.dokumentarni radio, život generalno. recimo samo dve epizode su bile o zdravstvenom sistemu, onda su uzeli za temu tough leadership, pa su intervijuisali lika koji je vodio dom za beskućnike i odlično razradili priču o nekoj sjebanoj drkvi u americi koja je kontrolisala par gradova i liku koji je dobio zaduženje da razbije tu zajednicu i vrati imovinu ljudima koji su sve davali crkvi. za božić su recimo imali temu o živini, pa su pričali o testiranju amajlija u avganistanu na pilićima.dobra je stvar samo treba oprezno da se dozira, jer suviše oće da smori.pominjao sam TAL i ranije oko mad mena, kada su intervijuisali i ćerku originalnog medmena koji je pravio male revolucije u oglašavanju.

Edited by korindjar
Link to comment

+1 za tal.meni je omiljeni radiolab. vrhunac radio produkcije.(Radiolab, with Jad Abumrad and Robert Krulwich, is a radio show and podcast weaving stories and science into sound and music-rich documentaries)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...