Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Bukvalno sve što probam moram da ponudim i Mimiju. Brokoli bi jeo do ujutru, sveže lišće od brokolija otme i smaže brzinom svetlosti, puding i sladoled od vanile (ovo slatko dobije mrvu, tek da ne misli da neću da podelim), posle se oblizuje pola sata.

Edited by halloween
Link to comment

Kuvani paradajz, kesten, palentu, masline, nar, urme, lubenicu. Docim tunjevinu, sardinu i ine ribe ni da pogleda.

Inace, i ja Sukiju moram sve da ponudim kao ti Mimiju, uglavnom se zgrozi i ode.

E da bundevu obozava

Link to comment

macka moje prijateljice te ceka u hodniku da vidi sta si joj doneo. voli lizalice i drzi ih na jednom mestu u kuci. stek pravi i kad lize ne iscepa foliju nego samo malo otvori pa lize pa zatvori shapicom.

 

inace se zentam nje. napala me par puta, nercik je po prirodi. ponekad dodje tik uz lice i nesto me mirise, samo cekam kada ce u wolverina da se pretvori

Edited by mustang
Link to comment

Srce mi se cepa, moje krovne mačketine nemaju pojma ni sta je sutlijaš????

Granule jedu bolje kad ih prelijem sosom, a ono što me najviše čudi je što girice mrljave

 

Mleveno meso vole ali ne tako ludački kao razne sosiće, pitam se šta li stavljaju u njih

Edited by Sara
Link to comment

Uh ti sosici su propast. Uzmem ponekad neke iz DMa, imaju kao "bez secera" itd., varijanta ribica i sos, i jos nesto sa dzigericom i jajetom i sosom. Te kesice mi stoje u dobro zatvorenoj limenoj kutiji, i kada je otvorim, da ih jednom-dvaput mesecno pocastim, dolete do kujne u roku od nanosekunde, i ne prestaju da cvile, i sto je pure bliss: tad stara dama nema nista protiv da deli posudu sa Mitom (inace ga i dalje posle 2,5 godine aktivno ne voli). Mislim da je vredno samo zbog ta dva minuta harmonije ;D

 

E da, i prvo polizu sos, onda Minnie ode a Mita pojede sve sta je ostalo (valjan macor, zna sta mislim o bacanju hrane :D ).

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Kako kaže princ Vilijam Lobkovic, njegova porodica je kroz viševekovno prijateljstvo sa psima često bolje hranila kućne ljubimce nego rođenu decu, brinući više o psima nego o bliskim članovima porodice. Jedino što ljudi nisu trerali decu da puše, za razliku od pasa (aludira na slike Kasijusa Kulidža).

Now eating, Mimiju se mnogo više sviđa nego meni, sve pucketa jezikom dok se oblizuje.

1e682618b1edae2d57a3083c8591e4a7-600x600

Edited by halloween
Link to comment

Jedan moj prijatelj imao mačku koja je jela limun. I to ceo spektakl pravila, pridje, lizne, odskoči i složi facu "uf al je kiselo", pa pridje opet, pa gricne, pa tako u krug dok ne pojede. A onda traži još. :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...