Jump to content
IGNORED

PopDepresija koncerti


alamo

Recommended Posts

Jon Spencer & The HITmakers


JON SPENCER (Pussy Galore, Boss Hog, The Jon Spencer Blues Explosion, Heavy Trash) vokal & guitar.

SAM COOMES (Quasi, Heatmiser, Elliot Smith) synths & vocals.

M. SORD (M.Sord, No Monster Club) drums.

BOB BERT (Sonic Youth, Pussy Galore, Bewitched, Knoxville Girls, Chrome Cranks, Lydia Lunch Retrovirus) trash.
 

20.03. Ljubljana - Kino Šiška
21.03. Belgrade - SubBeerni Centar
22.03. Zagreb - Vintage Industrial Bar

 

 

Link to comment

Kao jedan od ona dva mapetovca sa balkona, moram da podelim price kojih sam se setio, a vezane za Spencera. 

1. 1992 ili 1993, inflacija na maksimumu, ispred SKCa prodajna izlozba ploca. Naletim posle predavanja da vidim sta ima, kada kod Joce Pussy Galore - Right now za 1 DEM. Kazem mu, ostavi mi ovo, dolazim brzo. Kaze, ostavicu ti, ali ovo ionako niko nece da kupi. Odem do Vidikovca i vratim se po prvog Spencera u kolekciji. 

2. Isto pocetak devedesetih, saznam da Voja u NSu u svojoj prodavnici ima Pussy Galore - Groovy hate fuck/Feel good about your body. Pravac po plocu. Tamo Goja u radnji. Dobar dan, dobar dan. Ja dosao po plocu. Mogu li da cujem da vidim kako je ocuvana? Moze. Pustio Goja, prvi put cuo PG, kaze, dobro je ocuvana, samo je malo cudna muzika, a i produkcija. 

Link to comment

Ulaznice su u prodaji za Jon Spencer & The HITmakers:
Prvih 100 ulaznica dostupno je po promo ceni od 1.800 dinara.
Redovna cena biće 2.000 dinara.
Na dan koncerta, na ulazu u SubBeerni centar, ukoliko ih bude ostalo, koštaće 2.200 dinara.
Pretprodaja Šikarica, Ticketvision (ex Eventim) i DD Tickets.

 

Link to comment
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
Gde?
 
Pitam za druga.


Ulaznice su u pretprodaji preko Ticketvision (bivši Eventim) mreže, kao i na blagajni Doma omladine i na www.tickets.rs. Promo paket ulaznica prodavaće se po 1200rsd, regularna cena je 1400, na dan koncerta 1600 dinara.
Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

ovaj alamo ko da je neka skripta a ne ziv covek :(

izvini ljubavi prva
 

1 hour ago, Host said:

Dusanka Kalanj za uboge:(

 

 Jestu 13. juna, da ti uzmem bilet?

izvini ljubavi druga. u šangaju sam bio dok sam kopirao info, nije multitasking za penzionere. biću bolji!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...