Jump to content
IGNORED

Heart's beatin' rhythm and my soul keeps a singin' the blues


korindjar

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...

Leon i Paak su mi verovatno najveca otkrica prosle godine. Btw, Somborci hteli da dovedu Paaka na onaj njihov festival - ovaj trazio $60k pa se odustalo :D

Jesi slusao Curtis Hardinga? Ne mogu da se odlucim da li je veoma dobar ili samo dobar. Lajv mi nije nesto.

Edited by Ravanelli
Link to comment

jizz, malo mi je nerealno 60k. paak je odlican, verovatno si slusao NxWorries, super izdanje sa Knxwledgeom.

 

Leon je vise poppy soul iz onog vremena kada je soul bio poppy al svejedno ga je lepo slusati. Nemam pojma o Hardingu, poslusao album, svideo mi se al nisam vise kopao o njemu. cudno mi je i da sam do tog albuma dosao preko nekih rokera a ne preko uobicajenih soul kanala. poslednji Lee Fileds mi nije nesto, Bradley je uzasan uzivo i uopste mi deluje vise kao neki projekat nego real deal. dacu sansu Hardingu kad se vrnem doma.

 

upravo ti ide Craig Charlesov The Funk n Soul show na BBC6, trenutno je vise u dancefloor moodu nego u soulu. inace nije neki show al zna ponekad da bude zabavan.

 

chekiraj Childish Gambina ako vec nisi

Link to comment

Uh, da. Bradley je uzasan uzivo. Slusao sam ga onomad u Becu sa Sharon Jones, mislim da sam to vec pricao. Cak mi je i kao licnost bio dosta odbojan. Otprilike je ostavio utisak pohotnog starkelje, a onakav prvi album :(

Link to comment

chekiraj ovog coveka, nedavno je izaslo ovo izdanje:

 

10633541.jpg

 

uglavnom ima best ofova i pre ovog izdanja-

 

belog crnca Eddie Hintona si pretpostavljam izlizao

Link to comment
  • 8 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...