Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

jel može neko da preporuči fotelju? fali mi jedna za dnevnu sobu, ne mora da bude velika niti zahtevna. čisto da se udobno sedi u njoj... ok, može i da se dremne.

voleo bi da nađem neku old skul kožnu sa kožnim kaiševima sto može nagib da joj se podešava al toga nema nigde a ko je poseduje ne daje je ni za koje pare.

 

 

Tezak izbor.

 

Ako bih uneo fotelju u stan, bila bi to neka proverena klasika (pre svega udobna a zatim da ispuni uslov da ne deluje glomazno)

 

Problem sa foteljama je sto su uglavnom velike, zauzmu veliki prostor, krive ti kicmu etc. Drugo, za dremanje ti treba i odgovarajuci tabure.

 

Ja ovo imam kuci, za gledanje TVa i opustanje super, ali za dremanje nemoguce

Link to comment

Tezak izbor.

 

Ako bih uneo fotelju u stan, bila bi to neka proverena klasika (pre svega udobna a zatim da ispuni uslov da ne deluje glomazno)

 

Problem sa foteljama je sto su uglavnom velike, zauzmu veliki prostor, krive ti kicmu etc. Drugo, za dremanje ti treba i odgovarajuci tabure.

 

Ja ovo imam kuci, za gledanje TVa i opustanje super, ali za dremanje nemoguce

 

Ha! Lenjivac™ ili kako ih zovu... stvarno super za opuštanje al ako hoćeš na bok to je nemoguća misija. Imao sam prilike da ležim na dva. Super su dok si na leđima al na stranu se ne može. Doduše na jednom sam se osećao kao da visim na dole...

 

Što se fotelje tiče baš je to sve problem što si naveo. Hteo bih jednu da nije glomazna i da ne pojede to malo slobodnog prostora što imamo a opet da mi služi da mogu da čitam u njoj. Ne mogu više da čitam iz ležećeg ili polu ležećeg položaja - uspavam se za manje od 5 minuta!

Link to comment

Tezak izbor.

 

Ako bih uneo fotelju u stan, bila bi to neka proverena klasika (pre svega udobna a zatim da ispuni uslov da ne deluje glomazno)

 

Problem sa foteljama je sto su uglavnom velike, zauzmu veliki prostor, krive ti kicmu etc. Drugo, za dremanje ti treba i odgovarajuci tabure.

 

Ja ovo imam kuci, za gledanje TVa i opustanje super, ali za dremanje nemoguce

 

Ja sanjam o ovim

mRxfDEN.jpg

ili ovim pre

RpqhK6i.jpg

Link to comment

Ja sam malo preterao sa klasikom, narocito onom barselonom, ne bih je uneo u stan, to je vise za cekaonicu/kanc.

 

Ima ona kabinet fotelja koja jebe kevu za citanje/dremanje, samo da je iskopam

Link to comment

Ja sanjam o ovim

imam nesto slicno, i jedina ali velika mana, je sto nema bocni podupirac glave. za nekog ko ceo zivot pati od vratnih prsljenova, dizajn je u ovom slucaju od manjeg interesa.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Jel postoji lampa koja se samo pričvrsti za zid i radi na neke baterije i slično?

Ja sam to trazio za terasu, nije mi se uvodila struja.Bio ubedjen da je bilo na nekim topshopovima al nesto nisam nasao odma pa se oladio...

 

Nesto ovako

m3vggOc.jpg

Edited by Frank Pembleton
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...