Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

Pointtaken, videla sam ti u Sephori da imaju sniženje na neke proizvodi iz Kenzoki game.

 

A ja sam kupila Too Faced maskaru koja se zove "better than sex". Ludilo! Volumen, dužina trepavica...sjajna! I Shiseido tečni ruž za dve hiljade na sniženju.

 

Nisam sigurna da li još uvek ima, ali slavni Ultimune je bio na sniženju 30% u Glamour parfimerijama. Ja nabavila veliki pre toga. :-/

Link to comment

Izvini, previdela sam topik.

 

Evo same maskare, sto nije mnogo informativno. Sminkacu se verovatno sutra, pa cu se slikati, ako ne bude trcanje u zadnjem minutu. :D

Zaista je jako dobra za efekat produzavanja i podebljavanja trepavica.

 

B8iD4Q3CcAEnQS0.jpg

Link to comment

Pointtaken, videla sam ti u Sephori da imaju sniženje na neke proizvodi iz Kenzoki game.

:unsure: pa gde???

meni rekoše gde god da sam pitala za kenzoki belle du jour da to uopšte nemaju...

u beč idem tek u aprilu, rado bih kremu kupila odmah.

Link to comment

jel ima neko predlog za hranljivu antirid kremu, recimo srednje masnu (a da ne zatvara pore)?

 

nesto mi se kroz maglu cini da bi vichy idealia mogla da dodje u obzir, ali ako imate predlog molim vas napisite, moram dosta hitno da kupujem jer je koza pocela da se peruta (ali ne ekstremno, tako da mi ne treba opcija sa ureom, omega3 i sl vec samo jaca svakodnevna krema)

Link to comment

Izvini, previdela sam topik.Evo same maskare, sto nije mnogo informativno. Sminkacu se verovatno sutra, pa cu se slikati, ako ne bude trcanje u zadnjem minutu. :DZaista je jako dobra za efekat produzavanja i podebljavanja trepavica.B8iD4Q3CcAEnQS0.jpg

Bila danas, videla je, ipak kupila neku Sephorinu sa dlačicama. Drugi put ću ovu tvoju.

Link to comment
  • 4 weeks later...

ne znam da li ikoga zanima, paula's choice proizvodi se mogu naruciti i iz srbije s paulaschoice.hr, treba mejlom kontaktirati s prodavcem za uputstvo

dosta su hvaljeni. prodaju i testere i putna pakovanja, sto je super, ne daju mi se pare za macku u dzaku.

ja cu probati neki bha losion. do sada sam koristila samo mehanicke pilinge, vec godinama vichy purete thermal

 

edit, sto se tice kreme za podrucje oko ociju, uzela sam afrodita natural lift, nista mi ne treba lifing efekat ali se ispostavilo da me od nje oci nimalo ne peku, dok od vichy/avene da. dobra je, preporucujem.

 

mislim da cu od sada kompletno da predjem na narucivanje kozmetike s interneta

Edited by morgana
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...