Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inače, sinoć saznah.

 

Dečko koga baš dugo poznajem sa poprilično tužnom životnom pričom, ran gubitak oba roditelja, verovatno usled toga postao poprilično depresivan, uvek nešto radio, borio se na svoj način da se izvuče iz sranja - konačno dobio posao na nekom kruzeru, ne znam tačno koji. Izašao sa drugom do parka da "proslave", naletela grupa grobara iz susednog mesta, išla po parku pitala ko za koga navija, oni rekli za Zvezdu. Posledice - mlaćenje šipkama, sjebana lobanja, kritično stanje, borba za život.  :(

Ako bih išao u dubiozu, cenio bih da je ovo direktna posledica šurovanja svih vlasti sa huliganima koje traje dan danas. Uvek sam govorio - taj sloj društva, krimosi, narkosi, alkosi sa tribina, tzv navijači su mi ubedljovo najveći šljam koji postoji. Treba ih potamaniti kao bubašvabe.

Link to comment

Sad pročitah članak u Blicu (što će reći da se klackam u busu) ništa ja tu ne kapiram, ni članak ni događaj, totalno sumanuto.

 

Kad ima taoce valjda ima i neke zahteve, pizu bar?! Ili se žurka otrgla kontroli... Poludeo narod načisto

Edited by Sara
Link to comment

Po onome sto mozes da procitas(nasao sam mu i profil) , lik je neko vreme pretio policiji i slikao se sa bombom po fb, izgleda da su panduri odlucili da ga uhapse na autobuskoj stanici, on tada izvadi bombu,zaplasi pandure i pobegne. Policija ga zove, locira preko telefona, onda upadaju u kucu jer je on navodno pretio da ce baciti bombu(tako pise). To je jedini sumnjivi deo iovako sturog saopstenja mupa, jer nije jasno  da li je pretio da ce baciti bombu na svoju porodicu ili na njih i zasto su odlucili da upadnu

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...