Jump to content
IGNORED

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

Vau, novi film Alexa Garlanda. Za razliku od Wrighta, Boylea ili Hoopera, kojima su se u karijeri događali filmovi koji liče na nešto, Garland dosledno ne izdaje loš ukus i ostaje veran sledbenik hipsterskog proseravanja...

 

Dakle, nadajmo se da su velika očekivanja opravdanja, nadajmo se da će Graland istrajati u tome da nikad ne uradi kvalitetan film...

Link to comment

Reklama braće Russo, koji najavljenim filmom sa Kapetana Amerike prelaze i na same Osvetnike...

Već sam pisao da mi je priličan pogodatak Disneyev odabir da reditelje raznih sitkoma od Arrested Developmenta do Communityja angažuje u ekipu koja režira filmove iz Marvelovog univerzuma.

Joss Whedon, Shane Black, Kenneth Branagh, kao i braća koja su režirala pilote nekih od najuspešnijih sitkoma u prošloj deceniji, to je ono što naprosto Disney radi uspešnije od ostalih...

Edited by Ajant23
Link to comment

To uopšte nije bitno. Već u narednoj produkciji za Disney je ostvario pun pogotak sa Pepeljugom i pritom je ostvario prilične prihode na blagajnama i dalje. Tako da je pitanje da li se prvi deo Thora može posmatrati van konteksta celokupne saradnje Brane i Diznija...

 

Na drugoj strani, Shane Black je bio sjajan...

Edited by Ajant23
Link to comment

Naravno da nije. Hrpa najobičnijih lupetanja...

 

edit: Bolje da si me pitao za dramatizaciju romana najnovijeg nobelovca za književnost. Obzirom da ga nisam čitao, u filmu se dalo naslutiti da vredi pročitati knjigu i da je ona možda i odlična :happy:

Edited by Ajant23
Link to comment

Nisam ga čitao. Ali, lako se oseti da je film dramatizacija romana. U slučaju Garlandovog filma, čak sam imao osećaj tipa šta dalje gledam ovo sranje bolje uzmem da čitam književni predložak, on je možda i odličan...

To teško da ide garlandu u prilog...

Link to comment
  • 2 weeks later...
1 hour ago, copkillah said:

Prvi zvanični trejler filma koji će da izazove krindž-fest kod poštenog čoveka, dok bude gledao reakcije hipsterizovanih "gikova"

probala sam da citam knjigu..... boredom.gif 

Link to comment
na sta mislis?
Konteksta gde se danas svi lože da su "gikovi" samo zato što umeju da prepoznaju poneku "gikovsku" referencu. A ja generalno ne verujem u pojam "gik", mislim da to (više) ne postoji, sve što je nekad možda i bilo gikovsko je odavno postalo mejnstrim
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...