Jump to content
IGNORED

Kindle


Recommended Posts

Ako staje u ranac nije problem, mada, verujem da većina ljudi ne nosi to iz kuće. Znam da pokušavaju da naprave hibrid e-book readera i tableta (po pitanju ekrana) sa ekranom koji bi bio podjednako dobar kao još uvek nepostojeći e-ink u boji.naravno, uvek ima ljudi koji problem veličine rešavaju na drugi načinzsi78qzyaxft05dl5lvz.jpg

Link to comment
Ako staje u ranac nije problem, mada, verujem da većina ljudi ne nosi to iz kuće.
Kod kuće mi nije problem da čitam ni sa LCD-a, e-book reader je odlično rešenje baš za putovanja. A4 bi ipak bio preglomazan za nošenje. 7" je neki ok kompromis.
Link to comment
то је ипак таблет не e-reader има и nook верзија у боји, али док се не појави e-ink колор екран, није то то
Da, klasičan tablet ekran ima dve mane - preveliku refleksiju i preveliku potrošnju. e-ink je prava stvar za čitanje.
Link to comment

Pa sve OK, samo kazem da se nadam da ti nije 10" preveliko.Uglavnom, upravo ga porucih. Sigh. Pogledao sam ove PDF-ove za koje meni trebaju i deluje relativno OK. Neki su malo sitni i smaraju sa zoomom, ali u principu sljaka OK.

Link to comment
koji model uzimas?
Ovaj poslednji, Kindle 4, tj. samo Kindle kako se sad zove. Onaj stari je sad Kindle Keyboard. Nazalost samo americki amazon ima onaj sa reklamama u ponudi za $79. Ovi ostali jok <_<@HamletJeste, tako sam i gledao (landscape). Samo sto su neke strane ipak previse sitno nakucane i onda dzaba.
Link to comment
dobar dan, kaze kindle
Lepo, lepo. Skini Calibre za prebacivanje u .mobi format. Pretplati se na po jedne novine u free trial režimu od 14 dana, onda prekineš free trial kod tih novina i pređeš na druge. Za sve ostalo tu je gigapedia.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...